QuaLeader Robert Dydel

Czy to Twoja firma?

QuaLeader Robert Dydel praca

Gdynia

Witaj, jestem QuaLeader Robert Dydel – Twoim przewodnikiem w świecie biznesu, zlokalizowanym w pięknym mieście Gdynia. Moja działalność to nie tylko doradztwo biznesowe, ale także szerokie spektrum usług i produktów, które pomogą Twojej firmie rozwijać się i osiągać sukcesy na wielu płaszczyznach.

Z pasją podchodzę do każdego aspektu działalności gospodarczej, oferując wsparcie zarówno w zarządzaniu, jak i w produkcji. Moje usługi obejmują szeroki wachlarz dziedzin – od produkcji wyrobów z papieru, tektury i gumy, po zaawansowane technologicznie produkty, takie jak komputery, urządzenia peryferyjne czy sprzęt telekomunikacyjny. Nie ograniczam się jednak do produkcji – moja oferta to także kompleksowe usługi budowlane, instalacyjne oraz naprawy i konserwacje, które zapewniają niezawodność i długowieczność Twoich inwestycji.

Handel to kolejny filar mojej działalności. Zajmuję się zarówno sprzedażą hurtową, jak i detaliczną, oferując produkty najwyższej jakości w niewyspecjalizowanych sklepach, a także poprzez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet. Rozumiem też, jak ważny jest czas i wygoda, dlatego moje usługi obejmują transport lądowy pasażerski i towarowy, magazynowanie oraz przechowywanie towarów.

W dzisiejszym świecie technologia odgrywa kluczową rolę, dlatego oferuję również doradztwo w zakresie informatyki, zarządzanie urządzeniami informatycznymi oraz przetwarzanie danych. Moje usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na skuteczne i efektywne rozwiązania biznesowe.

Mimo braku danych na temat mojej historii czy wartości, które przyświecają mojej marce, możesz być pewien, że każde działanie podejmuję z myślą o zadowoleniu klienta i dążeniu do doskonałości. Moja oferta jest odpowiedzią na złożone potrzeby współczesnego rynku, a moje doświadczenie i wszechstronność pozwalają mi sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Zapraszam do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej. QuaLeader Robert Dydel to partner, na którym możesz polegać.

QuaLeader Robert Dydel najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy QuaLeader Robert Dydel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca QuaLeader Robert Dydel

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa QuaLeader Robert Dydel

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca QuaLeader Robert Dydel - oferty archiwalne

  • Specjalisty ds. sprzedaży (fotowoltaika) w obszarach B2C i B2C

    • Gdynia
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • QuaLeader - autoryzowany partner na Polskę Północna ML System S.A.

      Przyłącz się do jednego z Największych Projektów Fotowoltaicznych w Polsce! Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży (fotowoltaika) w obszarach B2C i B2B na terenie Trójmiasta i ololic.

      Jeśli zależy Ci na tym, by rozwijać skrzydła wśród ludzi z pasją do sprzedaży, zarabiać bardzo dobre pieniądze, najwyższe prowizje (od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych) w organizacji o przyjaznej, wspierającej kulturze i mieć realny wpływ na rozwój jednego z największych projektów fotowoltaicznych w Polsce - zapraszamy do nas!

      Zakres obowiązków

      • Będziesz odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie Klienta biznesowego oraz Indywidualnego
      • Do Twoich zadań będzie należało przeprowadzanie prezentacji handlowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta oraz aktywna sprzedaż produktów firmy

      Wymagania

      APLIKUJ, jeśli:
      - posiadasz doświadczenie w sprzedaży poparte sukcesami (niekoniecznie w branży),
      - jesteś samodzielny/-a i sprawnie zarządzasz czasem pracy,
      - wiesz, że praca handlowca to głównie praca w terenie,
      - jesteś zaangażowany/-a i ambitny/-a,
      - potrafisz się skutecznie komunikować i wiesz, że relacje w sprzedaży to dzisiaj podstawa,
      - cechuje Cię wysoka kultura osobista oraz potrafisz robić bardzo dobre pierwsze wrażenie,
      - jesteś gotowy/-a do współpracy na zasadach umowy zlecenia lub kontraktu B2B,
      - posiadasz prawo jazdy kat. B oraz umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office

      Oferujemy

      - najwyższe prowizje do 1000 PLN za kWp
      - spotkania z umówionymi przez firmę klientami, do pozostałych nauczymy Cię docierać,
      - zarobki na poziomie 10 000- 25 000 PLN i więcej,
      - system szkoleń pod okiem praktyków, który uczyni z Ciebie najlepszego specjalistę w branży,
      - narzędzia niezbędne w Twojej codziennej pracy (materiały marketingowe,
      - dla najlepszych samochód służbowy i karta paliwowa przy przekroczeniu sprzedaży 20 kWp miesięcznie,
      - możliwość realnego rozwoju i awansu oraz realizacji własnych pomysłów,
      - wspierający zespół,
      - elastyczne godziny pracy.

Pracodawcy w Gdyni