Czy to Twoja firma?

Raven Jakub Chyćko praca

Dąbrowa Górnicza
Posadzkarstwo, tapetowanie i oblicowywanie ścian
Raven Jakub Chyćko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Raven Jakub Chyćko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Raven Jakub Chyćko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Raven Jakub Chyćko - oferty archiwalne

  • Pracownik wykończenia wnętrz

    Raven Jakub Chyćko
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace wykończeniowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętności w zakresie malowania, gipsowania i prac wykończeniowych w budownictwie
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miesięcznie

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej