Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JOLBRO IGOR BRONNE praca

Dąbrowa Górnicza
pozostała działalność usługowa
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JOLBRO IGOR BRONNE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JOLBRO IGOR BRONNE

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JOLBRO IGOR BRONNE

  • Gospodarz budynku

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JOLBRO IGOR BRONNE
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JOLBRO IGOR BRONNE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JOLBRO IGOR BRONNE - oferty archiwalne

  • Gospodarz budynku 1/2 etatu

    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe w bloku oraz na terenach przyległych; godziny pracy: 06:00 - 10:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej