Czy to Twoja firma?

Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA praca

Ciechanów
Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA - oferty archiwalne

  • Prasowaczka

    Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży EWOLA
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Prasowanie międzyoperacyjne i na gotowo

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie- podstawowe, doświadczenie zawodowe- mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciechanowie