Czy to Twoja firma?

Cedrob S.A. praca

Ciechanów
ZAKŁAD PRODUKCYJNY W NIEPOŁOMICACH
Cedrob S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Cedrob S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cedrob S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Cedrob S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Cedrob S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik brygady łapania i załadunku kur na fermach

    Cedrob S.A.
    • Bieżuń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Wykonywanie czynności pomocniczych na obsługiwanych fermach drobiu
      takich jak m.in.:
      * łapanie kur w czasie realizacji procesu szczepień,
      * załadunek i rozładunek kur w czasie realizacji transportu,
      2. Wykonywanie prac porządkowych w procesie obsługi drobiu,
      3. Raportowanie do bezpośredniego przełożonego na temat prowadzonej aktywności na fermach drobiu oraz
      na temat wszelkich zauważonych nieprawidłowości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: [Inne] : Praca na fermach na terenie powiatów: płońskiego, sierpeckiego, ciechanowskiego, żuromińskiego, mławskiego Zapewniony dojazd do pracy z wybranych miejscowości, np. Bieżunia Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji pasz

    Cedrob S.A.
    • Kluczbork

      - obsługa wagopakowarki
      - obsługa urządzeń suszarni
      - odpowiednie kierowanie pojazdów przeznaczonych do rozładunku
      - kontrola nad rozładunkiem
      - praca fizyczna
      - utrzymanie czystości w wytwórni

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: [Inne] : OCZEKUJEMY: - badań do celów sanitarno-epidemiologicznych - gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym - dyspozycyjności (praca również w weekendy) - pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa+premia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Ciechanowie