Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Cedrob S.A.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W NIEPOŁOMICACH

Oferty pracy Cedrob S.A.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK AKORDOWY
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Niepołomice
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca w zakładzie drobiarskim, praca przy produkcji drobiu, sortowaniu, pakowaniu, rozbiór tuszek drobiu, przygotowywanie towaru na eksport.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
Wymagana dyspozycyjność oraz doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej min. 6 miesięcy.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK PRODUKCJI
Zawód: pracownik umysłowy   |  Rodzaj: inna
Niepołomice
Szczegóły
Praca przy linii produkcyjnej, uboju, rozbiorze i pakowaniu tuszek gęsi. Doczyszczanie tuszek i elementów. Pakowanie, klipsowanie, kalibrowanie, metkowanie, wykrawanie fileta.
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
książeczka sanepidowska
Dyspozycyjność, sprawność fizyczna, odpowiedzialność, mile widziane doświadczenie w pracy w branży spożywczej, w pracy przy linii produkcyjnej.
NIE
Cedrob S.A.
06-400 Ciechanów

Pracodawcy z miasta Ciechanów

Popularni pracodawcy z województwa: Mazowieckie

Grupa PKF
STRABAG
Collins Resorts
Homeglobal
JDM POLAND
Armatis-lc
Talentuno
MBWS
NOSSA Kjag