Czy to Twoja firma?

OBYWATELSKA FUNDACJA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POTRZEBUJĄCYCH POMOCY praca

Chodzież
OBYWATELSKA FUNDACJA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POTRZEBUJĄCYCH POMOCY najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Chodzież
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OBYWATELSKA FUNDACJA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

Praca alert - powiadomienia

Praca OBYWATELSKA FUNDACJA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

  • Psycholog

    OBYWATELSKA FUNDACJA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POTRZEBUJĄCYCH POMOCY
    • Chodzież
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Praca OBYWATELSKA FUNDACJA NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I POTRZEBUJĄCYCH POMOCY - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Chodzież
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie dokumentacji psychologicznej związanej z rehabilitacją społeczną i zawodową uczestników, prowadzenie rozmów indywidualnych, zajęć uzupełniających, diagnozowanie i sporządzanie opinii psychologicznej uczestników, uczestnictwo i współpraca w radzie programowej i inne.

      Godziny pracy w przedziale 07:00-15:00 (do uzgodnienia)
      Praca na 1/2 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psycholgia
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 950 - 2 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chodzieży