Czy to Twoja firma?

Tura sp. z o.o. praca

Bytom

Jesteśmy "Tura" Sp. z o.o., sercem przemysłu metalowego i doradztwa gospodarczego, z siedzibą w malowniczych Piekarach Śląskich. Nasza historia sięga 2004 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy tworzenie solidnych fundamentów dla przyszłości naszej firmy. Dzięki ciężkiej pracy i dedykacji, z dumą zatrudniamy obecnie blisko 2000 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą największą siłą.

Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji metalowych i ich części, co stanowi rdzeń naszej działalności produkcyjnej. Jesteśmy dumni z tego, że nasze wyroby są synonimem trwałości i precyzji, a nasze usługi doradcze pomagają przedsiębiorstwom w osiąganiu ich celów biznesowych. Zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby dostarczać produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy jakości i są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów.

Choć nie dysponujemy informacjami pozwalającymi na przedstawienie naszej misji czy wartości, które nami kierują, możemy zapewnić, że każdego dnia działamy z myślą o lepszym jutrze. Nasza firma to nie tylko miejsce pracy – to społeczność ludzi, którzy dzielą wspólną wizję i ciężko pracują, by ją realizować.

Nasza stabilność finansowa, z kapitałem zakładowym wynoszącym 100 000 zł, oraz zaangażowanie wspólników Jakuba Bonawentury Wakuluka, Wioletty Iwony Wakuluk oraz członka zarządu Janusza Mariana Wakuluka, pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem i planować dalszy rozwój.

Choć nie możemy się pochwalić naszymi certyfikatami bezpieczeństwa i jakości czy międzynarodową obecnością, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi i oferowania produktów oraz usług, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do poznania "Tura" Sp. z o.o. – razem możemy budować przyszłość na solidnych, metalowych fundamentach.

Tura Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Tura Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tura Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Tura Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Tura Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spawacz/ślusarz

    Tura Sp. z o.o.
    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      spawanie konstrukcji stalowych, balustrad, wykonywanie podstawowych prac ślusarskich

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytomiu