Czy to Twoja firma?

ATA-TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA praca

Budzyń
ATA-TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ATA-TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ATA-TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ATA-TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ATA-TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    ATA-TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    • Budzyń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca kierowcy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Pożądane roczne doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Budzyniu