Czy to Twoja firma?

ManpowerGroup Sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała
agencja zatrudnienia i pośrednictwa pracy
ManpowerGroup Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy ManpowerGroup Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ManpowerGroup Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ManpowerGroup Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ManpowerGroup Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator obrabiarek-kontroler

    ManpowerGroup Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych, kontrola wyrobów i procesu technologicznego, usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum podstawowe, znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych, gotowość do pracy w systemie zmianowym, zaangażowanie i motywacja do pracy, mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca trzyzmianowa w systemie czterobrygadowym w godz. 5.30-13.30, 13.30-21.30 i 21.30-5.30 w Bielsk
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Zakres czynności: obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych, kontrola gotowych wyrobów, nadzorowanie prawidłowiości procesu, usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń.
      Praca trzyzmianowa w systemie czterobrygadowym w godz. 5.30-13.30, 13.30-21.30 i 21.30-5.30 w Bielsku-Białej, na podstawie umowy o pracę tymczasową.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne, minimum 6 miesięcy doświadczenia na analogicznym stanowisku, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowo-kontrolnymi, znajomość odczytu rysunku technicznego, umiejętność odczytu oraz uzupełniania dokumentacji technicznej.

      Oferujemy

Pracodawcy w Bielsku-Białej