AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś sp.j.

Czy to Twoja firma?

AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś praca

Bielsko-Biała

W sercu śląskiej przedsiębiorczości, w malowniczej Bestwince, rozwinęła się nasza pasja do doskonałości w każdym ziarnie - AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś . Jesteśmy specjalistami, których serce bije w rytmie szlifowania i polerowania, a nasza wieloletnia obecność na rynku jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Nasze produkty, materiały ścierne i polerskie, są wybierane przez profesjonalistów, którzy, tak jak my, nie akceptują kompromisów, gdy chodzi o jakość. Rozumiemy, że tylko najlepsze narzędzia są w stanie sprostać wyzwaniom rzemieślniczej precyzji i przemysłowej wytrzymałości. Dlatego też, każdego dnia, nasi pracownicy wkładają całe swoje doświadczenie i umiejętności, aby zagwarantować, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy.

W AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś , nie tylko dostarczamy materiały - tworzymy rozwiązania. Rozumiemy specyfikę pracy naszych klientów i jesteśmy gotowi służyć radą oraz wsparciem technicznym, aby każde zadanie wykonane przy użyciu naszych materiałów było synonimem mistrzostwa.

Choć nie zdradzamy wszystkich kart dotyczących naszych wewnętrznych procesów i strategii, możemy śmiało powiedzieć, że nasza firma jest synonimem stabilności i niezawodności. Współpraca z nami to pewność, że wybierasz partnera, który stoi na solidnych fundamentach doświadczenia i wiedzy.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy każdego dnia przekonują się, że wybór AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś to gwarancja satysfakcji i jakości, której można zaufać. Razem możemy osiągnąć więcej - wygładzimy każdą powierzchnię i doprowadzimy każdy projekt do perfekcji.

AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś sp.j.

Siedziba główna

Praca AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś sp.j. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    AŻUR Małgorzata i Mirosław Miś
    • Bestwinka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy firmą produkującą materiały ścierne o ugruntowanej pozycji na rynku działającej od 27 lat.

      Miejsce pracy – Bestwinka

      Zakres obowiązków

      • Poszukujemy pracowników produkcyjnych w systemie pracy dwuzmianowej.
      • Praca fizyczna nie przy linii produkcyjnej, w akordzie.

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum zawodowe,
      • zdolności manualne,
      • umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w firmie z długoletnią tradycją,
      • umowę o pracę,
      • przyjazną atmosferę,
      • dodatki do pensji,
      • dodatki wypłacane z ZFSŚ,
      • wynagrodzenie zawsze płacone w terminie,
      • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Pracodawcy w Bielsku-Białej