Czy to Twoja firma?

M-Sport Poland Sp. z o.o. praca

Balice
M-Sport Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Balice
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy M-Sport Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M-Sport Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca M-Sport Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy księgowy/a

    M-Sport Poland Sp. z o.o.
    • Balice
    • umowa o pracę
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wystawianie i księgowanie faktur , monitorowanie należności klientów, kontakt z klientem w sprawie faktur i należności, księgowanie wyciągów bankowych, obsługa kasy i terminalu płatniczego, tworzenie zestawień i raportów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: znajomość rachunkowości, MS Excel, dokładność
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : doświadczenie w pracy w dziale księgowym [Umiejętność 1] : certfikaty i szkolenia księgowe będą dodatkowym atutem, doświadczenie w pracy w dziale księgowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Balicach