Czy to Twoja firma?

Osadkowski-Cebulski sp. z o.o. praca

Legnica

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym partnerem polskiego rolnictwa. Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku w Legnicy, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. W Osadkowski-Cebulski stawiamy na innowacyjność i jakość, co pozwala nam nieustannie wspierać rozwój nowoczesnych agrobiznesów. W naszym zespole mamy blisko 200 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasze usługi i produkty spełniały najwyższe standardy.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Dostarczamy środki ochrony roślin, nawozy rolnicze, materiał siewny oraz stymulatory rozwoju roślin. Wspieramy rolników nie tylko produktami, ale również rozwiązaniami biologicznymi, akcesoriami rolniczymi, a także nowoczesnymi maszynami i serwisem. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek Case IH oraz Steyr, co świadczy o naszej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim nas obdarzają klienci.

Misją, która nas prowadzi, jest kompleksowe wsparcie rolnictwa. Pragniemy przyczyniać się do rozwoju nowoczesnych agrobiznesów i pomagać w wdrażaniu innowacyjnych technologii. Nasze działania opieramy na profesjonalnym doradztwie agrotechnicznym, które pozwala naszym klientom osiągać najlepsze wyniki w prowadzeniu plantacji rolniczych.

Oferujemy także szeroki wachlarz usług, w tym pomoc w wyborze odpowiednich maszyn rolniczych, organizację skupu zboża, pomoc przy dopełnianiu formalności, a także doradztwo w uzyskiwaniu funduszy z Unii Europejskiej. Nasze usługi finansowe i ubezpieczeniowe są dostosowane do potrzeb współczesnego rolnictwa, a szkolenia, które organizujemy, podnoszą kwalifikacje i kompetencje rolników.

W Osadkowski-Cebulski wierzymy, że zaufanie i satysfakcja naszych klientów to podstawa długotrwałego sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania polskich rolników. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej!

Osadkowski-Cebulski sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Osadkowski-Cebulski sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Osadkowski-Cebulski sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Osadkowski-Cebulski sp. z o.o.

Siedziba główna

Osadkowski-Cebulski sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Osadkowski-Cebulski sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Osadkowski-Cebulski sp. z o.o.
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w punkcie sprzedaży, obsługa klientów, sprzedaż towarów handlowych, doradztwo

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ze skierowaniem wymagania średnie zawodowe; obsługa komputera - podstawowa miejsce pracy Mojesz 9A
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Legnicy