Czy to Twoja firma?

HBT ROLTRAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kroczyce
sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia; produkcja metalowych elementów; ...
HBT ROLTRAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy HBT ROLTRAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca HBT ROLTRAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Przedstawiciel handlowy

    HBT ROLTRAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Kroczyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

HBT ROLTRAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HBT ROLTRAC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pomocnik mechanika

    • Kroczyce
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac serwisowych wskazanych przez przełożonego. Jedna zmiana w godz: 7:00-15:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: do przyuczenia, sumienność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz

    • Kroczyce

      Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z wytycznymi. Spawanie metodami MIG/MAG oraz TIG.
      Przygotowanie detali oraz montaż elementów na hali produkcyjnej. Szlifowanie (przygotowanie materiału), montaż konstrukcji z otrzymanych detali w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną. Praca w godzinach: 6:00-14:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG, Uprawnienia do spawania metodą MIG, Uprawnienia do spawania metodą TIG
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Kroczycach