J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

J.S. Hamilton Poland sp. z o.o. praca

Gdynia

J.S. Hamilton stanowi grupę firm zlokalizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej świadczących szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania, w tym miedzy innymi:

  • szeroki zakres akredytowanych analiz laboratoryjnych żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych oraz chemikaliów, próbek środowiskowych (wody, ścieków, odpadów, gleb itp.) oraz opracowywanie dokumentacji środowiskowej

  • konsumenckie testy produktów

  • badania sprzętu elektrycznego i elektronicznego na zgodność z dyrektywą RoHS

  • usługi rzeczoznawczo-kontrolne i spedycja

  • kontrole techniczne oraz nadzór nad terminowością wysyłek

  • szkolenia

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia

Oferty pracy J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kontroler - Praca pomocnicza

    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów badawczych.

      Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

      J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

      Zakres obowiązków

      Jeśli masz wolny czas od 15.10.2021r. na okres 7 dni i chciałbyś/chciałabyś wykorzystać go na zarobienie dodatkowych pieniędzy - to świetnie się składa, bo przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie.

      Poszukujemy dwóch dyspozycyjnych osób, które nie boją się dynamicznej pracy na świeżym powietrzu oraz potrafią sprawnie i szybko liczyć.

      Do twoich obowiązków będzie należało liczenie towaru ładunkowego ze statków.

      Wymagania

      Dyspozycyjność przez okres 7 dni od godziny 6:00 -22:00 (praca zmianowa z drugą osobą)

      Gotowość do pracy w porcie zlokalizowanym w Świnoujściu

      Gotowość i chęć do pracy na świeżym powietrzu

      Pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę

      Odpowiedzialności, sumienności, dokładności

      Oferujemy

      Zatrudnienie na umowę zlecenie z terminową wypłatą po zakończeniu zlecenia

      Możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy

      Niezbędne narzędzia do pracy

Pracodawcy w Gdyni