Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. praca

Łódź
Jako Amcor Flexibles Reflex, jesteśmy dumną częścią globalnego lidera w branży opakowań - grupy Amcor, której serce bije w Zürichu, a innowacyjne rozwiązania rodzą się w naszym zakładzie w Łodzi. Naszą misją jest bezpieczeństwo, które realizujemy poprzez zatrudnianie ponad 450 wykwalifikowanych pracowników, dbających o najwyższą jakość naszych produktów. Specjalizujemy się w produkcji opakowań, wykorzystując zaawansowane technologie rotograwiury i druku flexograficznego, co pozwala nam utrzymać pozycję lidera innowacji. Nasze zaangażowanie w rozwój i doskonałość zostało dodatkowo wzmocnione połączeniem z firmą Bemis w 2019 roku, co zaowocowało notowaniem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku, świadcząc o naszej stabilności finansowej. Jesteśmy obecni w 22 krajach, z ponad 50 tysiącami pracowników na całym świecie, co podkreśla naszą międzynarodową obecność i zaufanie, jakim darzą nas klienci.
Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka lekarska

Mapa Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.

Siedziba główna

Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Praktykant w Dziale Pre-press

    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków należeć będzie:

      • Przygotowanie koloru standardów na produkcję oraz dla klientów,
      • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,
      • Uzupełnianie i aktualizacja danych systemowych (IPIS, Baan),
      • Archiwizacja dokumentacji,
      • Pobieranie danych dla kluczowych klientów.

      Wymagania

      Szukamy Ciebie jeśli:

      • Jesteś zainteresowany branżą produkcyjną oraz posiadasz wykształcenie techniczne,
      • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (pracujemy w środowisku międzynarodowym),
      • Biegle posługujesz się programami MS Office,
      • Posiadasz bardzo dobre umiejętności organizacji pracy oraz samodzielność w wykonywanych zdaniach,
      • Jesteś zaangażowany i proaktywny - posiadasz chęć wprowadzania nowych rozwiązań i ulepszania istniejących procesów,
      • Prawidłowo rozróżniasz barwy,
      • Jesteś dyspozycyjny min. 3-4 dni w tygodniu.

      Oferujemy

      W zamian oferujemy Ci:

      • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w największej firmie zajmującej się produkcją opakowań,
      • Płatne Praktyki w Dziale Pre-press,
      • Współpracę z zespołem pomocnych profesjonalistów i pasjonatów,
      • Poznanie tajników druku, zależności w odbiorze i pomiarze barw, obróbki danych, zasady działania produkcji i jej przygotowania.
  • Kierownik Linii Produkcyjnej

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      • SAP
      • Zarządzanie zespołem
      • excel
      • Angielski
  • Shift Leader

    • Łódź
    • Wymagania

      • SAP
      • excel
  • Specjalista ds. planowania produkcji

    • Łódź
    • Wymagania

      • SAP
      • excel
      • Planowanie produkcji
      • Angielski
  • Praktykant w Dziale Planowania Produkcji

    • Łódź
    • Wymagania

      • excel
      • Angielski

Pracodawcy w Łodzi