Czy to Twoja firma?

JELENIA PLAST sp. z o.o. praca

Jelenia Góra

Od naszych skromnych początków w 1992 roku, JELENIA PLAST SP. Z O.O. wyrosła na lidera w produkcji donic ogrodowych, wykorzystując innowacyjne technologie formowania wtryskowego i rotacyjnego. Nasza historia rozpoczęła się w Jeleniej Górze, kiedy to Mathias i Jens Kröger zainaugurowali naszą działalność, a już w maju tego samego roku ruszyliśmy z produkcją. Od tamtej pory, nasza firma nieustannie się rozwija, co zaowocowało budową siedmiu hal produkcyjnych, z których ostatnia została ukończona w 2019 roku.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół liczy ponad 700 wykwalifikowanych pracowników, których zaangażowanie i pasja są fundamentem naszego sukcesu. Nasze produkty, od artykułów gospodarstwa domowego po rozwiązania ogrodowe, są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne, co pozwala nam odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

W Jelenia Plast kładziemy nacisk na jakość i innowacyjność. Nasze zaangażowanie w te obszary zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9002 oraz ISO 9001:2015. To świadczy o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości i wprowadzaniu ulepszeń w każdym aspekcie działalności.

Z dumą patrzymy na nasze osiągnięcia w zakresie przetwarzania plastiku, gdzie w 2018 roku przetworzyliśmy około 30 000 ton surowca. Posiadamy własne powierzchnie produkcyjne o łącznej powierzchni 75 000 m2, co pozwala nam na elastyczność i szybkość w realizacji zamówień naszych klientów.

Jako lider rynku, rozumiemy, że nasza pozycja to nie tylko wynik ciężkiej pracy, ale i zaufania, jakim obdarzają nas klienci. W każdym wyrobie, który opuszcza nasze hale produkcyjne, kryje się obietnica jakości, trwałości i funkcjonalności. To nasze produkty tworzą przestrzeń do życia i odpoczynku, zarówno wewnątrz domów, jak i w ogrodach.

W Jelenia Plast jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość będzie równie jasna jak nasza historia. Zapraszamy do współtworzenia tej przyszłości z nami.

JELENIA PLAST SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja

Oferty pracy JELENIA PLAST SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JELENIA PLAST SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JELENIA PLAST SP. Z O.O.

Siedziba główna

JELENIA PLAST SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JELENIA PLAST SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Mechanik

    JELENIA PLAST SP. Z O.O.
    • Jelenia Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      MONTAŻ I DEMONTAŻ FORM WTRYSKOWYCH, USTAWIANIE I OPTYMALIZACJA PROCESU WTRYSKU, CZYNNY UDZIAŁ W PROCESIE PRODUKCYJNYM, KONTROLOWANIE NA BIEŻĄCO CZYSTOŚCI, SMAROWANIA I ZAMOCOWANIA FORM NA WTRYSKARKACH, DBANIE O CZYSTOŚĆ WOKÓŁ WTRYSKAREK I TAŚMOCIĄGÓW, KONTROLA WYCIEKÓW TWORZYWA SPOD DYSZ WTRYSKOWYCH, USUNIĘCIE PRZYCZYN WYCIEKÓW.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowo - podnośnikowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcyjny (814290)

      ODBIÓR PRODUKTÓW Z LINII PRODUKCYJNEJ, SPRAWDZANIE JAKOŚCI WYTWARZANYCH PRODUKTÓW, ODCINANIE ZBĘDNYCH NADLEWEK TWORZYWA, KOMPLETOWANIE I PAKOWANIE PRODUKTÓW.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Jeleniej Górze