Czy to Twoja firma?

KOLABO GROUP sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

Witaj! Jesteśmy Kolabo Group, dynamicznie rozwijającą się firmą z Bydgoszczy, która z pasją podchodzi do świata marketingu internetowego. Nasza specjalność to tworzenie skutecznych strategii, które pomagają naszym klientom osiągnąć sukces w sieci.

Zajmujemy się wszystkim, co niezbędne do budowania silnej obecności online: od pozycjonowania, przez kampanie Google AdWords, reklamę na Facebooku, po tworzenie i optymalizację stron oraz sklepów internetowych. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest indywidualne podejście do każdego projektu, dlatego zawsze stawiamy na personalizację naszych usług.

Nasze działania marketingowe są kompleksowe – zaczynają się od dogłębnej analizy i optymalizacji sklepów internetowych, przez przygotowanie i wdrażanie strategii marketingowych, aż po optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarki Google. Wykorzystujemy również potęgę mediów społecznościowych, aby kreować pozytywny wizerunek firm naszych klientów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który liczy od 11 do 50 osób. Każdy z nas wnosi do firmy swoje unikalne doświadczenie i umiejętności, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Nasze działania są zawsze skoncentrowane na celu – maksymalizacji efektów marketingowych, które przekładają się na realne korzyści dla naszych klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się konkretnymi kamieniami milowymi naszej historii, jesteśmy dumni z tego, jak nasza firma ewoluowała i stale się rozwijała. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, co pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży i dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

W KOLABO GROUP wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Tworzymy kampanie, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także budują trwałe relacje między markami a ich klientami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się z efektów naszych działań marketingowych. Razem możemy osiągnąć więcej!

KOLABO GROUP sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KOLABO GROUP sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOLABO GROUP sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • SQL Developer – ERP Systems

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • umowa o pracę
    • 10 500-12 250 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • CNC Programmers /Setters - Operator/ Programista CNC

    • Irlandia
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Programista maszyn CNC

    REVICO S.A.
    • Mirosław
    • rekrutacja zdalna
    • 6 000-10 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa KOLABO GROUP sp. z o.o.

Siedziba główna

KOLABO GROUP sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
KOLABO GROUP sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KOLABO GROUP sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista Google Ads

    • Bydgoszcz
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • 5 500-10 000 zł / mies.
    • Kolabo Group to agencja marketingowa z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamy internetowej oraz tworzenia stron www. W związku z rozwojem firmy i podejmowaniem kolejnych inspirujących wyzwań

      poszukujemy osoby na stanowisko:

      Specjalista Google Ads

      Zakres obowiązków

      • samodzielne tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Google Ads

      • analiza i raportowanie kampanii z wykorzystaniem Google Analytics / GA 4 /Google Data Studio / innych narzędzi

      • wyznaczanie celów kampanii i weryfikacja ich realizacji

      • aktualizowanie swojej wiedzy

      • rozwój Klientów dzięki wykorzystaniu potencjału Google Ads

      Wymagania

      • praktyczna znajomość systemu Google Ads szczególnie w zakresie kampanii produktowych, kampanii w wyszukiwarce, GDN oraz YouTube

      • min. 2 lata na podobnym stanowisku

      • dobra znajomość statystyk Google Ads, Google Analytics i umiejętność ich interpretacji

      • praktyczna znajomość narzędzi Google Data Studio, Tag Manager, Merchant Center, Google Analytics

      • motywacja i dobra organizacja pracy

      • samodzielność i dyscyplina

      • nieszablonowe myślenie, innowacyjność i inicjatywa

      • mile widziana znajomość języka angielskiego

      • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kampanii zagranicznych

      Oferujemy

      • transparentne warunki zatrudnienia

      • pracę w biurze lub pracę zdalną

      • przyjemną atmosferę w zgranym teamie

      • premie uznaniowe i motywacyjne

      • szybka możliwość awansu i rozwoju

  • Specjalista ds. sprzedaży usług SEO/SEM

    • Bydgoszcz
    • 3 000-5 000 zł / mies.

      Specjalista ds. sprzedaży usług SEO/SEM

      • tworzenie bazy klientów pod usługi SEO/SEM

      • aktywne pozyskiwanie klientów B2B

      • analiza potrzeb klienta i dobór najbardziej efektywnych działań

      • tworzenie ofert dopasowanych do potrzeb klientów

      • realizacja celów sprzedażowych

      • negocjowanie warunków współpracy i zawieranie umów

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenia w sprzedaży usług z branży SEO, SEM

      • mile widziana znajomość rynku e-commerce, SEO i SEM

      • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

      • doskonała polszczyzna umożliwiająca tworzenie bezbłędnych maili

      • kultura osobista i nienaganna prezencja

      • myślenie strategiczne i orientacja na cel

      • umiejętność budowania relacji z klientami

      • otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań

      • inicjatywa, przedsiębiorczość

      • dyspozycyjność na pełen etat

      Oferujemy

      • pracę w biurze w Bydgoszczy

      • profesjonalne wdrożenie w techniki sprzedaży, w branżę

      • przyjemną atmosferę w zgranym kreatywnym teamie

      • niezbędne narzędzia pracy

      • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

      • pracę opartą o partnerstwo, uczciwość, przejrzystość i szacunek

Pracodawcy w Bydgoszczy