Czy to Twoja firma?

Walstead Starachowice sp. z o.o. praca

Starachowice
Walstead Starachowice Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Walstead Starachowice Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Walstead Starachowice Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Walstead Starachowice Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Walstead Starachowice Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gliwice
  3. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Walstead Starachowice Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Młodszy elektryk i elektronik utzrymania ruchu

    • Starachowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca przy maszynach drukarskich, drobne naprawy, nadzór nad instalacjami

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV "e"; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator magazynowy

      przyjęcie i rozładunek towaru do magazynu, wydawanie towaru, znajomość dokumentacji magazynowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych; mile widziane doświadczenie w zawodzie magazyniera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Operator maszyn

      obsługa urządzeń do podawania papieru (rozwijarki), obsługa sztaplarek (automatyczne urządzenia transportowe) , obsługa linii tnących

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: sprawność manualna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Starachowicach