P.P.H.U. MIXBUD S.C.

Czy to Twoja firma?

P.P.H.U. MIXBUD S.C. praca

Bielsko-Biała

Nasze przedsiębiorstwo istnieje od 1991 roku. Posiadamy doświadczenie w robotach inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontach obiektów przemysłowych, w zakresie przedstawionym w naszej ofercie.

P.P.H.U. MIXBUD S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy P.P.H.U. MIXBUD S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. MIXBUD S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.P.H.U. MIXBUD S.C.

Siedziba główna

Praca P.P.H.U. MIXBUD S.C. - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji stalowych

    • Kęty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Specjalistyczna firma w branży budownictwa przemysłowego o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni monterów konstrukcji stalowych.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie wszelkich prac remontu konstrukcji stalowych

      Wymagania

      • mile widziane uprawnienia spawalnicze
      • umiejętność przepalania palnikiem tlenowo-acetylenowym - możliwość przyuczenia
      • umiejętność pracy w zespole
      • chęć do pracy
      • dokładność

      Oferujemy

      • stabilizację zawodową
      • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
      • pracę w systemie jednozmianowym
      • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Pracodawcy w Bielsku-Białej