Łakoć Spółka z o.o.

Czy to Twoja firma?

Łakoć Spółka z o.o. praca

Bielsko-Biała

Firma Łakoć powstała w 1991r.. Jest dzisiaj wiodącym dystrybutorem artykułów spożywczych w regionie. Naszymi partnerami są czołowi producenci artykułów spożywczych, będący liderami w poszczególnych segmentach rynku spożywczego. Rozwój firmy przebiega bardzo harmonijnie i dynamicznie. Początkowo firma oferowała głównie słodycze, stopniowo poszerzając ofertę o artykuły ogólnospożywcze. Obecnie w swojej ofercie   mamy ponad 10000 pozycji asortymentowych w grupie ponad 180 producentów i ciągle zwiększamy tę liczbę. Duży, nowoczesny magazyn to ogromny potencjał logistyczny.

Łakoć Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Łakoć Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łakoć Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Łakoć Spółka z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Czechowice-Dziedzice
  6. Gliwice
  7. Częstochowa
  8. Dąbrowa Górnicza
  9. Andrychów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Łakoć Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Kompletacja zamówień- pracownik magazynu nocnej zmiany

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma ŁAKOĆ SP. Z O.O. w Bielsku-Białej poszukuje pracowników na stanowisko Magazynier.

      Praca w pełnym wymiarze w systemie akordowym w godzinach nocnych 20:00 - 04:00.

      Miejsce pracy : Bielsko-Biała ul. Warszawska 400

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa,
      • Kompletacja zamówień.

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Umowa zlecenie (okres próbny) / umowę o pracę,

      • Wewnętrzne szkolenie z zakresu obowiązków,

      • Przyjemną atmosferę,

      • Terminowe wynagrodzenie,

      Osoby zainteresowane proszę dzwonić pod numer telefonu 661 604 640.

Pracodawcy w Bielsku-Białej