COMPENDIUM FINANSE Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

COMPENDIUM FINANSE sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

W sercu malowniczego Bielska-Białej, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, znajduje się COMPENDIUM FINANSE – miejsce, gdzie finanse i księgowość przestają być zagadką dla przedsiębiorców. Nasza specjalność to działalność rachunkowo-księgowa oraz doradztwo podatkowe, ale to tylko wierzchołek góry lodowej usług, które oferujemy naszym klientom.

Rozumiemy, że świat biznesu jest dynamiczny i wymagający. Dlatego nasze usługi są kompleksowe – od obsługi księgowej, przez sprawy kadrowe, po wsparcie w kluczowych obszarach działalności firmy takich jak sprzedaż, produkcja i finanse. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w restrukturyzacji, czy stawiasz czoła wyzwaniu upadłości – jesteśmy tu, aby wspierać Cię na każdym kroku.

Nasze biuro rachunkowe to zespół doświadczonych ekspertów, którzy nie tylko dbają o zgodność Twojej firmy z obowiązującymi przepisami, ale również oferują strategiczne doradztwo, które pomaga rozwijać i optymalizować działalność. Zajmujemy się wszystkim – od obsługi księgowej, przez kadry i płace, aż po sporządzanie umów o pracę i zarządzanie aktami pracowniczymi. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co pozwala na elastyczność i skuteczność w działaniu.

W COMPENDIUM FINANSE stawiamy na relacje oparte na zaufaniu i zrozumieniu. Wiemy, że każda firma jest unikatowa, dlatego podchodzimy do każdego zlecenia z osobistym zaangażowaniem, mając na uwadze specyfikę branży i indywidualne cele naszych klientów. Nasza misja to nie tylko dostarczanie usług na najwyższym poziomie, ale także budowanie długotrwałych partnerstw, które przekładają się na sukces zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy.

Zapraszamy do COMPENDIUM FINANSE, gdzie profesjonalizm łączy się z osobistym podejściem, a skomplikowane finanse stają się proste i zrozumiałe. Razem możemy osiągnąć więcej.

COMPENDIUM FINANSE Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy COMPENDIUM FINANSE Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COMPENDIUM FINANSE Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa COMPENDIUM FINANSE Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca COMPENDIUM FINANSE Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Samodzielny księgowy

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy osoby z doświadczeniem w księgowości na stanowisko:

      SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
      • sporządzanie deklaracji CIT i VAT
      • przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych oraz sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP
      • rozliczanie produkcji
      • kontrola kompletności i rzetelności dokumentów księgowych,
      • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
      • kontrola bieżących rozliczeń, potwierdzanie sald z kontrahentami,
      • realizacja okresowych czynności związanych z zamknięciem okresu sprawozdawczego

      Wymagania

      • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Samodzielnego Księgowego,
      • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
      • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
      • praktyczna znajomość zasad rachunkowości i najnowszych regulacji z zakresu prawa podatkowego,
      • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej,
      • terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,

      Oferujemy

      • stabilną pracę
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • rynkowe wynagrodzenie

Pracodawcy w Bielsku-Białej