Czy to Twoja firma?

MŁODZIEŻOWA MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA praca

Włocławek
MŁODZIEŻOWA MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy MŁODZIEŻOWA MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MŁODZIEŻOWA MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

MŁODZIEŻOWA MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MŁODZIEŻOWA MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA - oferty archiwalne

  • Księgowa r42/1274-616/21

    MŁODZIEŻOWA MIĘDZYZAKŁADOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
    • Włocławek
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - dekretowanie i księgowanie dokumentów;
      - sporządzanie i wysyłanie sprawozdań finansowych, deklaracji VAT, CIT;
      - wykonywanie pozostałych zadań ksiegowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie ekonomiczne; doświadczenie min. 1 rok; biegła znajomość zagadnień finansowo- księgowych, przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Włocławku