GM STARBUD Sp. z o. o.

GM STARBUD Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy GM STARBUD Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GM STARBUD Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GM STARBUD Sp. z o. o.

Siedziba główna

GM STARBUD Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - GM STARBUD Sp. z o. o.

Pełna nazwa
GM STARBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Składowa 25 27-200 Starachowice
NIP
6642140013
REGON
369866736
KRS
0000726031
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
04.04.2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.14.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych
  • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Budownictwo

  • 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie GM STARBUD Sp. z o. o.

4.4

Na podstawie 13 ocen z Google.

katarzyna gasowska

"Firma godna polecenia, audyt, dobór elementów instalacji i montaż bardzo sprawnie. Firma zajęła się wszystkimi formalnościach łącznie z dofinansowaniem. Oby same takie firmy"

8 miesięcy temu

Rafał G

Rafał G

"Polecam usługi tej firmy, pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia!"

rok temu

Ewelina Jagiełło

"Pełen profesjonalizm, świetny kontakt z firmą, serdecznie polecam!"

rok temu

Daria Siekanska

"Dobry kontakt z firma. Instalacja założona świetnie. Polecam!"

rok temu

Piotr P

Piotr P

"Profesjonalna firma. Polecam."

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Praca GM STARBUD Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Monter instalacji fotowoltaicznych / Dekarz/ Elektryk

    • Starachowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 000-8 000 zł / mies.
    • Firma GM STARBUD Sp. z o. o. poszukuje do swojego zespołu montera instalacji fotowoltaicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

      Zakres obowiązków

      • Montaż instalacji fotowoltaicznych
      • Montaż tras kablowych
      • Organizowanie placu budowy (podawanie konstrukcji oraz modułów na dach)
      • Raportowanie wykonanych prac (np. zdjęcia)

      Wymagania

      • Dobra organizacja pracy
      • Gotowość do pracy w delegacji
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Prawo jazdy kat. B
      • Dbanie o estetykę

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie

      • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, B2B, zlecenie (do wyboru)

      • Odpowiednie wsparcie

      • Niezbędne narzędzia

Pracodawcy w Starachowicach