TENRENT sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

TENRENT sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Spółka TenRent powstała w 2016 roku jako odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku utrzymania czystości.

Coraz więcej firm stosuje przyjazne środowisku rozwiązania w myśl zasady “zero waste” dbając jednocześnie o kontrolę i przewidywalność kosztów. TenRent oferuje wysokiej klasy, kompleksowo odnawiane urządzenia marki Tennant w opcji wynajmu dostosowanej do oczekiwań Klienta. Jesteśmy jednym z liderów wynajmu krótko i długoterminowego w Polsce. To co nas wyróżnia to Serwis – grupa techników w każdym regionie kraju, wyposażona w odpowiednie narzędzia jest w stanie usunąć większość najpopularniejszych awarii. TenRent dostarcza serwis dla wszystkich marek maszyn dostępnych na naszym rynku. Szkolenia, które prowadzimy dla naszych Klientów stanowią dopełnienie naszej oferty

TENRENT sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż produkcja / przemysł

Oferty pracy TENRENT sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TENRENT sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TENRENT sp. z o.o.

Siedziba główna

TENRENT sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TENRENT sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Serwisant

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • TenRent oferuje wysokiej klasy, nowe i kompleksowo odnawiane urządzenia marki Tennant w opcji wynajmu lub sprzedaży dostosowanej do oczekiwań Klienta. Jesteśmy jednym z liderów wynajmu krótko i długoterminowego w Polsce. To co nas wyróżnia to Serwis – grupa techników w każdym regionie kraju, wyposażona w odpowiednie narzędzia. TenRent dostarcza serwis dla wszystkich marek maszyn dostępnych na naszym rynku. Szkolenia, które prowadzimy dla naszych Klientów stanowią dopełnienie naszej oferty.

      Zakres obowiązków

      • serwis i remonty maszyn czyszczących
      • wykonywanie bieżących przeglądów maszyn
      • prowadzenie dokumentacji napraw
      • mycie i czyszczenie części oraz podzespołów
      • transport maszyn i towarów
      • szkolenie operatorów maszyn
      • dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac

      Wymagania

      • znajomość urządzeń elektrycznych i mechanicznych
      • znajomość mechaniki maszyn
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • prawo jazdy kat.B
      • mile widziane choć niewymagane prawo jazdy kat.C
      • zaangażowanie, dbałość o szczegóły
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat
      • atrakcyjne warunki finansowe
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • niezbędne narzędzia pracy
  • Kontroler- specjalista ds. controllingu

    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Chciałbyś dołączyć do dynamicznego zespołu jako Specjalista ds. Controllingu i Finansów w firmie TenRent? Nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia, ponieważ jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i zapewnić Ci wsparcie w rozwoju zawodowym. Jako lider w dziedzinie wynajmu krótko i długoterminowego w Polsce, oferujemy wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia marki Tennant oraz pełen zakres usług serwisowych. Naszą firmę wyróżnia także dedykowany zespół techników w każdym regionie kraju oraz możliwość serwisowania maszyn różnych marek. Dołącz do naszej załogi i rozwijaj się wraz z nami, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach dopasowanych do Twoich potrzeb i umiejętności.

      • Udział w procesie przygotowania budżetów monitorowanie odchyleń i ich analiza
      • Bieżąca kontrola i weryfikacja dokumentów pod kątem poprawności i zgodności z budżetem
      • Przygotowanie cyklicznych raportów i prezentacji
      • Wsparcie w procesie zamknięciu miesiąca
      • Wykonywanie bieżących analiz skutkujących optymalizacją przychodów i kosztów
      • Kontrola poprawności danych w systemie
      • Cykliczna kontrola wybranych procesów w firmie
      • Kalkulacja i kontrola kosztów remontów maszyn
      • Kontrola i analiza kosztów ubezpieczeń firmy
      • Likwidacja szkód ubezpieczeniowych
      • Udział w okresowej inwentaryzacji

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów. Preferowane kierunki: finanse, matematyka, statystyka
      • Biegła obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel
      • Wysokie umiejętności analityczne i dokładność w wykonywanych zadaniach
      • Dobra znajomość j. angielskiego

      Oferujemy

      • Miłą i przyjazną atmosferę
      • Stałe zatrudnienie
      • Możliwy rozwój
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Pracę hybrydową
      • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Serwisant

    • Dołącz do dynamicznego zespołu TenRent, lidera w dziedzinie wynajmu i serwisu wysokiej jakości urządzeń marki Tennant, znanej z niezawodności i profesjonalizmu. Jesteśmy w trakcie poszukiwania zaangażowanego i kompetentnego Technika Serwisu Maszyn Czyszczących, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie remontów generalnych, konserwację oraz przygotowywanie urządzeń do wysyłki. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat, atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez regularne szkolenia produktowe i serwisowe. Szukamy pracownika, który będzie gotowy na wieloletnią współpracę i będzie chciał rozwijać się razem z nami, tworząc wspaniałą i zgraną ekipę. Dołącz do naszego zespołu już dziś!

      • wykonywanie remontów generalnych maszyn czyszczących
      • mycie maszyn
      • przygotowywanie zapotrzebowania na części
      • sporządzanie dokumentacji związanej z remontami w systemie komputerowym
      • testowanie maszyn przed wysyłką
      • przygotowanie maszyn do wysyłki

      Wymagania

      • znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn lub samochodów
      • prawo jazdy kat. B
      • zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • dbałość o porządek na stanowisku pracy
      • obowiązkowość i terminowość

      Oferujemy

      • godziny pracy 8:00-16:00
      • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia produktowe i serwisowe

Pracodawcy w Bielsku-Białej