Czy to Twoja firma?

KWIACIARNIA TADEUSZ NIEMC praca

Rumia
KWIACIARNIA TADEUSZ NIEMC najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Rumia
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KWIACIARNIA TADEUSZ NIEMC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KWIACIARNIA TADEUSZ NIEMC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KWIACIARNIA TADEUSZ NIEMC - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - pomoc w kwiaciarni

    KWIACIARNIA TADEUSZ NIEMC
    • Rumia
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca w kwiaciarni i na terenie (stoiska), bukieciarstwo, wieńce, sprzedaż, przyjmowanie towaru (praca ciężka), obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, praca na dworze. Dwie zmiany w godz. pracy kwiaciarni: 8-19. Umowa o pracę na pełen lub pół etatu LUB umowa zlecenie.

      Wymagania

      • Inne wymagania: preferowane osoby z doświadczeniem, ale istnieje możliwość przyuczenia, sumienność, pracowitość, kontakt z klientem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rumi