Czy to Twoja firma?

PIEKARNIA RATUSZOWA SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ RADZIKOWSKI, WOJCIECH RADZIKOWSKI praca

Siedlce
produkcja pieczywa, świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek, kawiarenka
PIEKARNIA RATUSZOWA SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ RADZIKOWSKI, WOJCIECH RADZIKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PIEKARNIA RATUSZOWA SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ RADZIKOWSKI, WOJCIECH RADZIKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIEKARNIA RATUSZOWA SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ RADZIKOWSKI, WOJCIECH RADZIKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Doradca klienta/Szef kuchni - kuchni orientalnej

    Farutex Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Wygasa
  • Pomoc kuchenna

    • Warszawa
    Popularna
    Dodana

PIEKARNIA RATUSZOWA SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ RADZIKOWSKI, WOJCIECH RADZIKOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PIEKARNIA RATUSZOWA SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ RADZIKOWSKI, WOJCIECH RADZIKOWSKI - oferty archiwalne

  • Pomoc cukiernika

    PIEKARNIA RATUSZOWA SPÓŁKA CYWILNA DARIUSZ RADZIKOWSKI, WOJCIECH RADZIKOWSKI
    • Siedlce
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy wypiekaniu ciast domowych i galanterii piekarniczej, nauka samodzielnego przygotowywania ciast i ciasteczek oraz drobnych zdrowych przekąsek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Siedlce
    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa korespondencji biurowej, prowadzenie pełnej administracji, pomoc w przygotowaniu dokumentacji księgowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • Inne wymagania: sumienność, skrupulatność, chęć uczenia się i poszerzania wiedzy, lojalność, komunikatywność, dobra znajomość obsługi programów użytkowych Insert GT, internet

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
  • Pracownik biurowo- handlowy

    • Siedlce

      Przyjmowanie, kompletowanie zamówień, obsługa biura, współpraca z klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • Inne wymagania: mile widziani absolwenci szkół średnich, mile widziana wiedza w zakresie marketingu, komunikatywność, zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, wysoka kultura osobista, chęć pracy i szkoleń

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + premia + prowizja

Pracodawcy w Siedlcach