Czy to Twoja firma?

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu praca

Bolesławiec
I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel fizyki

    I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu
    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na stanowisku nauczyciela fizyki w wymiarze pełnego etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Ukończone studia magisterskie na kierunku (specjalności) fizyka i przygotowanie pedagogiczne lub ukończone studia magisterskie na innym kierunku i studia podyplomowe w zakresie fizyki oraz przygotowanie pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego + dodatek za staż pracy.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bolesławcu