Nauczyciel wychowania przedszkolnego do przedszkola Bright Beginners

  • Wrocław, dolnośląskie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Niepubliczne Przedszkole Bright Beginners zatrudni nauczyciela lub nauczycielkę wychowania przedszkolnego ze znajomością języka angielskiego.

Jesteśmy międzynarodową, anglojęzyczną placówką. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom optymalnych warunków do rozwoju i odkrywania świata, aby przy naszym wsparciu osiągnęły swój pełny potencjał. Jeśli pasja, kreatywność i rozwój są dla ciebie ważne - dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

  • współprowadzenie zajęć z native speakerem języka angielskiego z USA, w małej grupie, max. 15 dzieci,
  • przygotowywanie materiałów dydaktycznych,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • współorganizowanie uroczystości,
  • spotkania z rodzicami.

Wymagania

  • studia z pedagogiki przedszkolnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi,
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • umiejętność współpracy z zespołem i z rodzicami,

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie szkoleń,
  • proces wdrożeniowy i wsparcie mentora,
  • komfort pracy w nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym przedszkolu,
  • pracę 7 godzin dziennie (w tym przerwa),
  • pracę w małych grupach,
  • rozwój kompetencji językowych dzięki codziennej współpracy z native speakerami,
  • Administratorem danych osobowych jest International Education Center Sp.z o.o. 55-040 Bielany Wrocławskie Szyszkowa 7, NIP: 8961586376. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Education Center Sp.z o.o. 55-040 Bielany Wrocławskie Szyszkowa 7, NIP: 8961586376 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)