Czy to Twoja firma?

TARPOM SPÓŁKA AKCYJNA praca

Tarnowiec
TARPOM SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy TARPOM SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TARPOM SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TARPOM SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TARPOM SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Stolarz (o)

    TARPOM SPÓŁKA AKCYJNA
    • Tarnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja mebli sklepowych, witryn, szafek, itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, 3 lata doświadczenia na stanowisku. Praca w Tarnowcu od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00; pierwsza umowa na okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony; wynagrodzenie: 3 200 zł brutto. Kontakt: TARPOM SPÓŁKA AKCYJNA; ul. Tarnowska 79A, 33-112 Tarnowiec; wcześniejszy kontakt tel.: 797 002 830, CV proszę przesyłać na adres e-mail: mariusz.smagacz@tarpom.com.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowcu