Czy to Twoja firma?

Meble Polskie Barbara Szydło Magdalena Białowąs spółka jawna praca

Krosno
salon meblowy
Meble Polskie Barbara Szydło Magdalena Białowąs spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy Meble Polskie Barbara Szydło Magdalena Białowąs spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Meble Polskie Barbara Szydło Magdalena Białowąs spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Meble Polskie Barbara Szydło Magdalena Białowąs spółka jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Meble Polskie Barbara Szydło Magdalena Białowąs spółka jawna - oferty archiwalne

  • Magazynier

    Meble Polskie Barbara Szydło Magdalena Białowąs spółka jawna
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa magazynu

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krośnie