Czy to Twoja firma?

ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynierskie Jerzy Łyszkiewicz praca

Elbląg
ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynierskie Jerzy Łyszkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika magazyn budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynierskie Jerzy Łyszkiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynierskie Jerzy Łyszkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynierskie Jerzy Łyszkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynierskie Jerzy Łyszkiewicz - oferty archiwalne

  • Magazynier

    ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynierskie Jerzy Łyszkiewicz
    • Elbląg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie ze stanowiskiem
      Jedna zmiana, godziny pracy do ustalenia.
      Praca na terenie Elbląga
      Możliwość podjęcia pracy również na pół etatu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie, znajmość branży elektrycznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent/ka kierownika budowy

    • Elbląg

      Pomoc przy sporządzaniu dokumentacji
      Jedna zmiana - godziny pracy do ustalenia
      Miejsce pracy: Elbląg + okolice

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie lub wyższe techniczne, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

Pracodawcy w Elblągu