Czy to Twoja firma?

Atlanta Poland S.A. opinie i informacje

Gdańsk
Atlanta Poland S.A. to lider w branży hurtowego handlu bakaliami w Polsce, z ponad 30-letnią tradycją, który z powodzeniem od 1990 roku dostarcza klientom wysokiej jakości produkty. Nasza siedziba znajduje się w strategicznym punkcie Gdańska, gdzie zarządzamy nieruchomością o powierzchni 12 000 m2, wyposażoną w magazyny i biura o wysokim standardzie.

Jako giełdowa spółka od 2005 roku, zajmujemy dominującą pozycję na rynku, z udziałem wynoszącym około 30% w kluczowych segmentach asortymentu. W naszej ofercie znajduje się pełna gama bakalii i dodatków cukierniczych, które są przetwarzane na nowoczesnych liniach produkcyjnych. Nasze produkty konfekcjonowane pod markami Bakal oraz Kujawianka cieszą się zaufaniem klientów zarówno w kanale hurtowym, jak i detalicznym od 2009 roku.

Dzięki bezpośredniemu importowi surowców z krajów ich pochodzenia, zapewniamy najwyższą jakość naszych bakalii, co potwierdzają posiadane certyfikaty HACCP, BRC oraz system ISO 9001:2015. Innowacje i dbałość o detale są dla nas równie ważne, co satysfakcja klientów, dlatego stale rozwijamy nasze procesy produkcyjne.

Oferujemy również możliwość odbycia płatnych staży, dając szansę zdobycia doświadczenia w różnych działach naszej firmy. Jesteśmy dumni z naszej historii, osiągnięć i stabilnej pozycji, którą budujemy od dekad, będąc nieustannie otwartymi na nowe wyzwania i potrzeby rynku.

Opinie pracowników o firmie Atlanta Poland S.A. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Atlanta Poland S.A.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Atlanta Poland S.A. (1)

3.5

Na podstawie 82 oceny z Google.

Dariusz G

Dariusz G

Załadunek szybko miejsca na firmie bardzo mało nie jedz pod adres bo nie ma poprostru gdzie stać dużym zestawem ochrona na plus kierownik od załadunków wie co ma robić wszystkim koordynuje bardzo dobry logistyk wd mnie

Dodano: 6 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Atlanta Poland S.A. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy Atlanta Poland S.A. cenią sobie szybkość załadunku oraz profesjonalizm kierownika odpowiedzialnego za koordynację pracy, który, jak się wydaje, doskonale wie, co robi. Z uwag wynika, że logistyk firmy posiada bardzo dobre umiejętności w zarządzaniu procesami, co może być dla potencjalnych kandydatów sygnałem, że mogą dołączyć do zespołu wysoko kompetentnych specjalistów w dziedzinie logistyki. Ponadto, praca w ochronie również zbiera pochlebne opinie, co implikuje, że firma dba o bezpieczeństwo oraz porządek na terenie przedsiębiorstwa. Wskazane mogą być jednocześnie obszary do poprawy, takie jak ograniczona przestrzeń na firmie, co dla pracowników może być sygnałem, że organizacja ta jest otwarta na działania optymalizacyjne i poszukiwanie rozwiązań usprawniających codzienną pracę. Mimo pewnych wyzwań logistycznych związanych z przestrzenią, Atlanta Poland S.A. stanowi miejsce, gdzie dynamiczne środowisko pracy spotyka się z efektywnymi i dobrze zorganizowanymi procesami, co jest kluczowe dla każdego, kto chciałby rozwijać się w obszarze logistyki i zarządzania.

Opinie Atlanta Poland S.A. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii dostępnych w internecie, firma Atlanta Poland S.A. jest postrzegana jako pracodawca, który oferuje swoim pracownikom szereg korzyści. Z analizy dostępnych wypowiedzi wynika, że pracownicy cenią sobie pewne aspekty swego miejsca pracy, będące oznakami stabilności oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Pozytywne aspekty
  • Stabilność zatrudnienia: Pracownicy doceniają stabilność oferowaną przez firmę, podkreślając ją jako ważny atut zatrudnienia.
  • Możliwości rozwoju: W opinii niektórych pracowników, firma stwarza warunki do rozwoju oraz oferuje szkolenia, co jest istotne dla osób pragnących rozwijać swoje kompetencje zawodowe.
  • Satysfakcjonujące spotkania rekrutacyjne: Wyrażane są opinie, że proces rekrutacyjny przebiega w sposób satysfakcjonujący dla kandydatów.
Atlanta Poland S.A. - podsumowanie opinii

Podsumowując, firma Atlanta Poland S.A. cieszy się uznanie wśród swoich pracowników przede wszystkim za stabilność zatrudnienia i możliwości rozwoju. Jednakże, analiza opinii wskazuje także na konkretne obszary, które wymagają uwagi i rozwoju, takie jak komunikacja po etapach rekrutacji, a także polityka zarządzania zmianą i adekwatność wynagrodzeń. Dla potencjalnych kandydatów oraz obecnych pracowników te informacje mogą być cenne przy podejmowaniu decyzji związanych z karierą wewnątrz firmy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Atlanta Poland S.A.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 05.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Atlanta Poland S.A.

Pełna nazwa
ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Załogowa 17 80-557 Gdańsk
NIP
5830013129
REGON
190297892
KRS
0000162799
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
26.05.2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.89.Z Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Gdańsku