Epcido Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Epcido Sp. z o.o. opinie i informacje

Gdańsk

O Grupie Epcido


Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 1000 pracowników na całym świecie. Epcido łączy globalną obecność i doświadczenie z lokalną wiedzą i siłą roboczą, aby podjąć się realizacji projektów w dowolnym miejscu na świecie. Rozwijamy się w Stanach Zjednoczonych, ponieważ rynek magazynowania i dystrybucji szybko się powiększa. Będąc częścią Epcido, dołączysz do przyjaznego, wysoko wykwalifikowanego zespołu w zróżnicowanej i satysfakcjonującej pracy z możliwościami rozwoju. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie i fachowe planowanie. Zawsze upewniamy się, że w każdym aspekcie naszej działalności postępujemy właściwie i cenimy naszych pracowników.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

2.5

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Magazynier

Nie załapałem się, nie zaoferowano innej pracy.

Dodano: 1 miesiąc temu

Opinie pracowników o firmie Epcido Sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Epcido Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Epcido Sp. z o.o. (4)

4.3

Na podstawie 5 ocen z Google.

Medevac Kursy Pierwszej Pomocy

Medevac Kursy Pierwszej Pomocy

Umiejętności ratowania życia ludzkiego w sytuacjach nagłych powinien posiadać każdy. Zespół, z którym pracowaliśmy, okazał się rewelacyjną grupą wspaniałych ludzi, którzy bardzo aktywnie i chętnie uczyli się pierwszej pomocy. Polecamy tych ludzi i tą firmę, bo przy nich możecie czuć się zdecydowanie bezpieczniej.

Dodano: miesiąc temu

DJ Auri

DJ Auri

Firma ok + wypłaty na czas + miła atmosfera + pomocni + wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy Z minusów - zdawanie pojazdów - krótki okres szkolenia - mało zorganizowany zespół mechaników w NL A tak to polecam :)

Dodano: rok temu

hunter100019 PSN

hunter100019 PSN

Firma w dobrym położeniu, łatwo jest trafić. Osobiście polecam ✌️🤗

Dodano: rok temu

Szymon Adamowicz

Szymon Adamowicz

Dodano: 3 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Epcido Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci i współpracownicy firmy Epcido Sp. z o.o. cenią sobie liczne aspekty współpracy. Na uwagę zasługują terminowe wypłaty, które są dla wielu osób kluczowe w wyborze pracodawcy. Ponadto wyróżnia się przyjazna atmosfera pracy, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji międzyludzkich na różnych szczeblach organizacji. Wielu docenia również pomocne podejście wśród zespołu, co pokazuje, że pracownicy mogą liczyć na wsparcie swoich kolegów i przełożonych. Jednocześnie wynagrodzenie, które jest adekwatne do wykonywanych zadań, podnosi zadowolenie i motywację do pracy.

Niemniej jednak, jak w każdym miejscu, istnieją obszary do poprawy. Zgłaszane są kwestie takie jak proces zdawania pojazdów, co sugeruje potrzebę usprawnień organizacyjnych w tym aspekcie. Krótki okres szkolenia to również aspekt, który wskazuje na możliwość rozwoju systemu wdrożenia nowych pracowników, by zapewnić im lepsze przygotowanie do pracy. Kandydaci do pracy mogą postrzegać to jako okazję do wniesienia swoich doświadczeń i pomysłów w celu optymalizacji tych procesów. Mniej zorganizowany zespół mechaników w lokalizacji w Holandii (NL) wskazuje na potencjalne pole do poprowadzenia zmian, które mogą przyczynić się do wzrostu efektywności pracy.

Podsumowując, Epcido Sp. z o.o. ujawnia się jako miejsce, gdzie profesjonalizm i dobre warunki pracy idą w parze z perspektywami ciągłego rozwoju i doskonalenia funkcjonowania firmy. Dla kandydatów na stanowiska poszukujących stabilności finansowej, miłego otoczenia oraz możliwości wpływania na miejsce pracy, firma ta może okazać się atrakcyjnym wyborem.

Opinie Epcido Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Według opinii w internecie, Epcido jest przedsiębiorstwem oferującym swoim pracownikom rynkowe stawki oraz możliwości rozwoju. Firma nie funkcjonuje jako agencja pracy, a zatrudnienie obejmuje stałą pracę przez cały rok, co jest szczególnie istotne dla osób poszukujących stabilizacji zawodowej.

Pozytywne aspekty
 • Rynkowe stawki i roczna waloryzacja: Pracownicy podkreślają, że wynagrodzenia są dostosowane do realiów rynkowych i co roku podlegają waloryzacji.
 • Realne możliwości rozwoju i awansu: Firma oferuje swoim pracownikom ścieżki kariery, co jest szczególnie atrakcyjne dla fachowców pragnących podnosić swoje kwalifikacje.
 • Stała praca przez cały rok: Praca przy utrzymaniu ruchu zapewniana jest na stałe, bez okresów sezonowych, co gwarantuje pewność zatrudnienia niezależnie od pory roku.
 • Aktualizacja stawek dla fachowców: Opinie wskazują, że dla osób posiadających odpowiednie kwalifikacje, stawki są aktualizowane i mogą być negocjowane.
Epcido - podsumowanie opinii

Analizując dostępne opinie o Epcido, można zauważyć, że pracodawca jest ceniony za możliwości rozwoju i stabilne zatrudnienie przez cały rok. Firma oferuje rynkowe, waloryzowane rocznie stawki, co jest pozytywnie odbierane przez pracowników. Niemniej jednak, pracodawca mógłby zwrócić większą uwagę na aktualizację stawek dla fachowców oraz udoskonalenie komunikacji szczegółów dotyczących wynagrodzeń i procesów rekrutacyjnych. Jakkolwiek, ogólny odbiór firmy jest pozytywny i wskazuje na solidną pozycję na rynku pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Epcido Sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 20.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Epcido Sp. z o.o.

Pełna nazwa
EPCIDO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Żabi Kruk 16 80-822 Gdańsk
NIP
8522628405
REGON
366489730
KRS
0000661595
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
02.02.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 33.20.Z Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Budownictwo

 • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
 • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
 • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych

Transport i gospodarka magazynowa

 • 49.41.Z Transport drogowy towarów
 • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

 • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Gdańsku