Czy to Twoja firma?

Sunreef Venture S.A. opinie i informacje

Gdańsk
Sunreef Yachts to wyznaczający trendy światowy lider w dziedzinie projektowania i konstrukcji luksusowych katamaranów żaglowych oraz motorowych. Z siedzibą w malowniczym Gdańsku, nasza firma odzwierciedla ducha innowacji, który zrodził się w tych historycznych wodach. Nasze jachty typu "custom made" to synonim jakości i luksusu, z naciskiem na personalizację do indywidualnych potrzeb klienta oraz dbałość o aspekty ekologiczne.

Kierujemy się wartościami takimi jak innowacyjność, jakość, personalizacja, bezpieczeństwo i ekologia, co znajduje odzwierciedlenie w każdym stworzonym przez nas katamaranie. Sunreef Yachts to firma, która z pasją podchodzi do każdego projektu, zapewniając klientom niepowtarzalne doznania żeglarskie. Jesteśmy dumni, że nasze produkty wyróżniają się nowoczesnym napędem elektrycznym, ekologicznymi materiałami wykończeniowymi oraz pionierskim systemem paneli słonecznych zintegrowanych z kompozytowymi elementami jachtu.

Zaangażowanie w osiągnięcie doskonałości w każdym aspekcie produkcji, od innowacyjnego designu po świetne osiągi podczas żeglugi, sprawia, że nasze jachty są cenione na całym świecie. Z kapitałem zakładowym wynoszącym 39.100. zł, wpłaconym w całości, Sunreef Yachts stawia na solidność i stabilność, co przekłada się na zaufanie naszych klientów.

Nasze zaangażowanie w tworzenie jachtów na miarę indywidualnych oczekiwań klientów sprawia, że każdy katamaran jest nie tylko środkiem transportu, ale dziełem sztuki na wodzie. Zapraszamy do świata Sunreef Yachts, gdzie innowacyjność spotyka się z tradycją żeglarską, tworząc niezapomniane przeżycia na morzu.

Opinie pracowników o firmie Sunreef Venture S.A. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Sunreef Venture S.A.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Sunreef Venture S.A. (2)

3.2

Na podstawie 30 ocen z Google.

Wojtek Dorszyński

Wojtek Dorszyński

Dojazd i wyjazd zostawia wiele do życzenia , z jednej strony 3.5t z drugiej mostek 20t. Miejsce docelowe rozładunku nie zbyt szerokie. + bardzo dobra i miła obsługa i zainteresowanie pracowników.

Dodano: rok temu

Arkadiusz Szulc

Arkadiusz Szulc

Wjechałem dużym tak jak czerwona linia pomimo zakazu 3,5t w miejscu niebieskiego „x”. Obok jest budowa i ciężarówki jadą jedna za drugą, że ciężko się minąć. Rozładunek szybciutki

Dodano: 2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Sunreef Venture S.A. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy Sunreef Venture S.A. doceniają bardzo dobrą i miłą obsługę oraz zainteresowanie pracowników, co jest dowodem na wysoką kulturę organizacyjną i dbałość o stosunki interpersonalne w firmie. Pracownicy są zaangażowani i otwarci na potrzeby klientów, co dla potencjalnych kandydatów do pracy może oznaczać przyjazne środowisko i możliwość rozwoju w atmosferze wzajemnego wsparcia. Natomiast komentarze dotyczące logistyki przywożenia i wywożenia ładunków wskazują na obszary wymagające udoskonalenia, zwłaszcza w kontekście ograniczeń tonowych na drogach dojazdowych i wyzwań w manewrowaniu na miejscach rozładunku. Jest to cenna informacja dla przyszłych pracowników logistyki, którzy mogą się przyczynić do optymalizacji tych procesów, co już samo w sobie stanowi dużą szansę na realny wpływ na rozwój firmy. Ponadto szybki rozładunek jest podkreślany jako jeden z atutów, sugerujący efektywność procedur oraz dobre zarządzanie czasem pracy, co jest kluczowe w branży logistycznej.

Opinie Sunreef Venture S.A. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie zgromadzonych opinii w internecie, Sunreef Venture S.A. jest postrzegane jako firma oferująca pewne pozytywne aspekty w pracy, pomimo room for improvement w niektórych obszarach.

Pozytywne aspekty:
 • Możliwość pracy w nadgodzinach: Niektórzy pracownicy doceniają opcję wykonywania pracy w nadgodzinach, co może świadczyć o elastyczności w organizacji czasu pracy.
 • Elastyczny czas pracy: W ofercie pracy dla specjalisty pojawia się informacja o elastycznym czasie pracy, co wskazuje na pewną swobodę w planowaniu swojej aktywności zawodowej.
 • Dodatkowe benefity: Pracownicy mają dostęp do pakietu LuxMed, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie. Jest to przykład na to, że firma dba o pewien standard benefitów pozapłacowych.
Sunreef Venture S.A. - podsumowanie opinii

Analiza zgromadzonych opinii o firmie Sunreef Venture S.A. wskazuje na pewne pozytywne aspekty pracy, takie jak elastyczny czas pracy i pakiet benefitów. Jednocześnie pojawiają się głosy, które sugerują potrzebę przemyślenia kwestii komunikacji wewnątrz firmy, procesu wynagradzania oraz zarządzania personelem. Firma może być postrzegana jako miejsce z potencjałem, w którym pracownicy doceniają niektóre elementy pracy, ale jednocześnie wskazują na obszary, gdzie istnieje przestrzeń do rozwoju i poprawy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Sunreef Venture S.A.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 04.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Sunreef Venture S.A.

Pełna nazwa
SUNREEF VENTURE SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Tarcice 6 80-718 Gdańsk
NIP
5223059783
REGON
364163013
KRS
0000611783
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
07.04.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 30.11.Z Produkcja statków i konstrukcji pływających
 • 30.12.Z Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 46.14.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów
 • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

 • 64.20.Z Działalność holdingów finansowych
 • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 70.10.Z Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych
 • 72.19.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
 • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

 • 77.40.Z Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Gdańsku