Czy to Twoja firma?

SZKOLTEX DANIEL SOCHACKI praca

Lublin
SZKOLTEX DANIEL SOCHACKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOLTEX DANIEL SOCHACKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOLTEX DANIEL SOCHACKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

SZKOLTEX DANIEL SOCHACKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOLTEX DANIEL SOCHACKI - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. marketingu

    SZKOLTEX DANIEL SOCHACKI
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      -tworzenie i współtworzenie strategii marketingowych,
      -planowanie i koordynacja akcji marketingowych i promocyjnych,
      -organizacja udziału firmy w targach i innych imprezach wystawienniczych,
      -obsługa i rozwój strony internetowej,
      -prowadzenie i rozwój Fanpage na Facebooku,
      -tworzenie baz danych,
      -dbałość o pośredni i bezpośredni kontakt z klientem,
      -dbałość o wizerunek firmy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B1, Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość narzędzi marketingowych oraz Social Media, rozwinięte zdolności myślenia strategicznego, przewidywania, planowania i organizowania [Umiejętność 1] : doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, kreatywność i zaangażowanie,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie