INTELION s.c.

Czy to Twoja firma?

INTELION s.c. praca

Bielsko-Biała

Traktujemy naszych pracowników jak jeden z naszych najważniejszych zasobów, dlatego staramy się budować miłe otoczenie i atmosferę w pracy. Wierzymy we współpracę długofalową, opartą na zaufaniu, uczciwości i profesjonalizmie i trwamy w tym od 2005 roku- INTELION s.c.

INTELION s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy INTELION s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTELION s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Młodszy programista baz danych

    COIG S.A.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Programista PLC

    STERNEL Sp. z o.o.
    • Katowice
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Programista CNC

    Wala Sp. z o.o.
    • Wilkowice
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • System premiowy

INTELION s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Oświęcim
  4. Cieszyn
  5. Warszawa
  6. Gliwice
  7. Kraków
  8. Wrocław
  9. Częstochowa
  10. Kalisz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INTELION s.c. - oferty archiwalne

  • Administrator systemów IT / IT Manager

    • Bielsko-Biała
    • pełny etat
    • 7 000-10 000 zł / mies.
    • Stanowisko jest zróżnicowane pod kątem wykonywanych prac. Jest dużo zadań zaawansowanych i ciekawych, ale także masa typowych zadań dla działu IT w firmie.

      Konieczne jest doświadczenie i przekrojowa wiedza z branży IT, tak aby móc zaproponować klientom, konkretne rozwiązanie, które odpowie na jego potrzeby biznesowe w zakresie np. infrastruktury serwerowej, doboru serwerowych systemów operacyjnych, rozwiązań softwareowych do realizacji konkretnych zagadnień, rozwiązań do przechowywania danych i backupu, bezpieczeństwa, wirtualizacji itp.

      Klientami naszej firmy są przedsiębiorstwa z różnym poziomem zaawansowania IT.

      Obecnie poszukujemy osoby do obsługi rozwiniętych w zakresie IT przedsiębiorstw, dlatego wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych jak np. systemy do backupu, systemy UTM, wirtualizacja, automatyzacja zarządzania środowiskiem stacji roboczych w oparciu o Active Directory, rozwiązania chmurowe Microsoft jest wymagana.

      Praca wykonywana zdalnie z siedziby firmy oraz na miejscu u klienta.

      Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      • konsulting w zakresie IT,
      • administrację infrastrukturą IT
      • wsparcie techniczne (helpdesk) dla naszych klientów.

      Wymagania

      • uczciwość, uprzejmość oraz rzetelność w wykonywanych zadaniach
      • umiejętność wykazania inicjatywy w proponowaniu rozwiązań z zakresu zarządzania infrastrukturą IT
      • zaawansowana znajomość technologii Microsoft w zakresie administracji serwerami oraz stacjami roboczymi wraz z najbardziej popularnymi technologiami jak PowerShell, SQL Server,Hyper-V, Azure, Office 365
      • bardzo dobra znajomość rozwiązań typu UTM (StormShield,Fortinet,Sophos) oraz Mikrotik (switche + routery) oraz Ubiquiti
      • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z działaniem i bezpieczeństwem sieci LAN (filtrowanie ruchu sieciowego, VLAN, VPN itp)
      • dobra lub bardzo dobra znajomość systemów z rodziny Linux oraz typowych usług związanych z utrzymaniem infrastruktury sieciowej oraz hostingiem
      • dobra znajomość zagadnień związnych z zarządzaniem i monitorowaniem środowiska w oparciu o technologie jak np. zabbix lub analogiczne
      • znajomość obecnego rynku IT od strony trendów, standardów, wiodących technologii
      • chęć uczenia się nowych rzeczy oraz podejmowania zadań wykraczających poza typowe ramy administratora IT
      • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT lub prowadzeniu projektów IT - rola typu TeamLeader/IT Manger
      • prawo jazdy kategorii B.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie na poziomie od 7000 - 10.000 zł brutto, w zależności od kwalifikacji plus premie kwartalne
      • miłą i przyjazną atmosferę w pracy
      • pracę w małym zespole
      • świeże owoce oferujemy jak mamy czas kupić :) ale regularnością są firmowe śniadania lub obiady
      • nasza siedziba mieści sie kamerlanej części Bielska - Białej - Starym Bielsku, w lecie można pracować na tarasie, pod brzózkami nad szumiącym potokiem.

Pracodawcy w Bielsku-Białej