LUVENA S.A.

LUVENA S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy LUVENA S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUVENA S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LUVENA S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LUVENA S.A. - oferty archiwalne

  • Aparatowy, stokażowy

    LUVENA S.A.
    • Luboń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 150-3 909 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca w środowisku produkcyjnym, obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, rozładunek i załadunek towarów w tym materiałów niebezpiecznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie w pracy w przemyśle chemicznym. Umiejętność napełniania i oprózniania zbiorników transportowych materiałami niebezpiecznymi klasy 8, obsługa wózków widłowych. Obsługa suwnicy. Praca na 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 150 - 3 909 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto+ premia uznaniowa 15%. Kwota uzależniona jest od posiadanych uprawnień, doświadczenia i umiej
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz

    LUVENA S.A.
    • Luboń
    • 4 000 zł / mies.

      Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, poprzez ich naprawę, bieżące remonty i usuwanie awarii. Prace ślusarskie przy okresowych przeglądach i remontach maszyn oraz urządzeń. Bieżące usuwanie drobnych usterek.

      Wymagania

      • Uprawnienia: posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/mies.

Pracodawcy w Luboniu