Czy to Twoja firma?

Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o. praca

Milicz

W sercu Powiatu Milickiego, zaledwie 200 metrów od dworca autobusowego, znajduje się nasze Milickie Centrum Medyczne – miejsce, które od 1 grudnia 2012 roku jest synonimem nowoczesnej opieki zdrowotnej. Nasza historia zaczyna się od wspólnego pomysłu pięciu lekarzy, którzy postanowili połączyć swoje siły i wiedzę, by stworzyć miejsce, gdzie każdy pacjent poczuje się wysłuchany i odpowiednio zaopiekowany.

Nasza misja to zapewnienie świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie, co osiągamy dzięki współpracy z doświadczonym i wykwalifikowanym personelem medycznym. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym pacjentom szeroki zakres usług – od podstawowej opieki zdrowotnej, przez poradnię dziecięcą, szczepienia, bilanse i inne działania profilaktyczne, aż po kompleksową diagnostykę. Wszystko to odbywa się w nowoczesnych pomieszczeniach o powierzchni prawie 360 metrów kwadratowych, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie naszych pacjentów.

W Milickim Centrum Medycznym stawiamy na jakość i innowacyjność. Dlatego też oferujemy teleporady, e-recepty oraz e-skierowania, co pozwala na szybki i wygodny kontakt z lekarzem. Dla tych, którzy potrzebują szybszej pomocy, dostępne są również usługi odpłatne realizowane poza limitem i kolejką oczekujących na świadczenia NFZ.

Nasze wartości to przede wszystkim jakość udzielanych świadczeń i zadowolenie pacjentów. Wierzymy, że każdy zasługuje na dostęp do najlepszej możliwej opieki, dlatego nieustannie pracujemy nad podnoszeniem standardów naszych usług.

Jesteśmy także dumni z naszego wkładu w pomoc międzynarodową – nasze działania w Tanzanii to wyraz naszej troski o zdrowie i dobrostan społeczności na całym świecie.

W Milickim Centrum Medycznym każdy dzień to krok naprzód w dążeniu do doskonałości w medycynie. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia opieki, jakiej zasługujecie.

Oferty pracy Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o.

Mapa Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Salowy

    Milickie Centrum Medyczne sp. z o.o.
    • Milicz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie, pomoc przy pacjencie, pilnowanie pacjentów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł/godz.

Pracodawcy w Miliczu