Czy to Twoja firma?

DCM NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. praca

Wrocław

Witaj w świecie DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., Twoim przewodniku po dynamicznym rynku zarządzania nieruchomościami we Wrocławiu. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą firmę, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego aspektu nieruchomości, tworząc wartość i komfort dla naszych klientów.

Nasza specjalność to zarządzanie nieruchomościami, co oznacza, że każdego dnia dbamy o to, aby nieruchomości powierzone naszej opiece były zarządzane z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Rozumiemy, jak ważne jest, aby miejsca, w których ludzie mieszkają i pracują, były nie tylko funkcjonalne, ale i przyjazne, bezpieczne oraz estetycznie dopasowane do potrzeb użytkowników.

Choć nie możemy podzielić się naszą historią czy misją, to nasze codzienne działania mówią same za siebie. W każdym zakątku Wrocławia, gdzie znajdują się nieruchomości zarządzane przez naszą firmę, staramy się wprowadzać standardy, które wyznaczają nowe kierunki w branży. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, a nasz zespół to zbiór doświadczonych profesjonalistów, którzy zawsze służą pomocą i radą.

W DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. wierzymy, że kluczem do sukcesu jest jasna komunikacja i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z chęcią udzielą szczegółowych informacji na temat naszej oferty i sposobu, w jaki możemy wspierać Twoje cele związane z nieruchomościami.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. – Twojemu partnerowi w zarządzaniu nieruchomościami we Wrocławiu.

DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika nieruchomości

Oferty pracy DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Mapa DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Siedziba główna

DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DCM NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, zakładanie i prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentów ERP-7, przygotowywanie świadectw pracy, rozliczanie i ewidencja urlopów, obsługa płatnika, rozliczanie wynagrodzeń, kontrola badań lekarskich, wykonywanie podstawowych czynności w księgowości.

      Kontakt z pracodawcą: tel.: 71 352 81 42, e-mail: rwyroslak@mcacorp.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie: wyższe, staż pracy: 3 lata, znajomość prawa pracy, obsługi komputera, dobra organizacja pracy, znajomość programu Symfonia mile widziana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 650 do 6 650 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik administracyjno-biurowy

    • Wrocław

      Obsługa klientów w języku polskim i angielskim, obsługa recepcji (ewidencja, płatności), obsługa urządzeń biurowych, monitoring płatności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie: średnie lub wyższe, staż pracy: 2 lata, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra organizacji pracy, dobra znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, obsługa urządzeń biurowych, samodzielność, wysoka kultura osobista

      Oferujemy

  • Elektryk

    • Wrocław

      Prace konserwatorsko-elektryczne w zakresie utrzymania nieruchomości komercyjnych i otoczenia.
      Praca w godz.: 6:00-14:00.
      Oferta dostępna w sali B, A.
      Miejsce wykonywania pracy:
      Wrocław, ul. Skarbowców 23a, ul. Północna 15-19.
      Kontakt z pracodawcą: tel.: 605 909 277, e-mail: kadry@cncorp.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, staż pracy: brak wymagań, uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 26,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz. + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

Pracodawcy w Wrocławiu