Czy to Twoja firma?

ROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEX praca

Ostrów Wielkopolski
ROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEX najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy ROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEX

Praca alert - powiadomienia

Praca ROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEX poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEX - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    ROMAN BARTOSZEWSKI P.H.U. APARATEX
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie min. średnie
      mile widziane doświadczenie w handlu
      znajomość branży elektrotechnicznej
      znajomość obsługi komputera (mile widzianey SUBJECT)

      1 zmiana: 7-15 lub 8-16
      wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim