JRW Budownictwo sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

JRW Budownictwo sp. z o.o. praca

Katowice

Nasza firma JRW Budownictwo sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma istniejąca na rynku od 2012 roku. Jesteśmy wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem budowlanym w zakresie wznoszenia obiektów żelbetowych.

Posiadamy kadrę doświadczonych pracowników, dzięki którym możemy być pewni że dany obiekt będzie w pełni solidnie wykonany. Współpracujemy również z zaufanymi firmami podwykonawczymi.

Cechami naszej firmy jest uczciwość i rzetelność przez co naszą firmę obdarzyło zaufaniem wielu kontrahentów.

JRW Budownictwo sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier budowy Katowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy JRW Budownictwo sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JRW Budownictwo sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • DEKARZ

    Techvisie B.V.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • Inżynier Budowy

    BPBP SA Profil
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pracownik ogólnobudowlany

    Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.
    • Żywiec
    Popularna
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 23.09.2024

Mapa JRW Budownictwo sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Katowice
  3. Nowa Dęba
  4. Kraków
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław
  7. Gliwice
  8. Kęty
  9. Łódź
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca JRW Budownictwo sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy

    • 8 000-9 000 zł / mies.
    • Katowice
    • pełny etat
    • JRW Budownictwo Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma istniejąca na rynku od 2012 roku. Jesteśmy wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem budowlanym w zakresie wznoszenia obiektów żelbetowych.

      Cechami naszej firmy jest uczciwość i rzetelność przez co naszą firmę obdarzyło zaufaniem wielu kontrahentów.

      Jesteśmy gotowi na podejmowanie nowych wyzwań. Zapraszamy do kontaktu.

      Zakres obowiązków

      • Koordynacja prac w zakresie robót żelbetowych
      • Kontrola poprawności wykonywanych elementów
      • Nadzór nad pracownikami przy zachowawniu zasad BHP
      • Udział w realizacji inwestycji w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną
      • Współpraca z Kierownikiem Budowy, Kierownikiem Robót i podwykonawcami

      Wymagania

      • Wykształcenie kierunkowe techniczne: budownictwo
      • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
      • Znajomość oprogramowania AutoCad
      • Znajomość pakietu MS Office
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Stabline zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
      • Atrakcyjne wynagordzenie
      • Możliwość uzyskania doświadczenia niebędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
      • Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Pracodawcy w Katowicach i okolicy