So Smart Usługi Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

So Smart Usługi sp. z o.o. praca

Kołobrzeg
So Smart Usługi Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Kołobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy So Smart Usługi Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca So Smart Usługi Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa So Smart Usługi Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca So Smart Usługi Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Handlowiec / Specjalista ds. Sprzedaży

    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą sprzątającą, specjalizującą się w świadczeniu wysokiej jakości usług sprzątania dla firm i instytucji. W związku z naszym rozwojem poszukujemy doświadczonego Handlowca, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z naszymi obecnymi partnerami handlowymi.

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych.
      • Budowanie długofalowych relacji handlowych z klientami oraz partnerami biznesowymi.
      • Opracowywanie i prezentacja ofert handlowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
      • Monitorowanie rynku oraz analiza trendów sprzedażowych w branży.

      Wymagania

      • Doświadczenie w branży sprzątającej będzie bardzo mile widziane.
      • Umiejętność negocjacji i budowania trwałych relacji biznesowych.
      • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność prezentacji.
      • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu.
      • Prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie.
      • Atrakcyjny system wynagradzania, składający się z podstawy oraz prowizji od sprzedaży.
      • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
      • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
      • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Pracodawcy w Kołobrzegu