Czy to Twoja firma?

PPHU ROLBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Ciechanowie praca

Ciechanów
PPHU ROLBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Ciechanowie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Ciechanów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PPHU ROLBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Ciechanowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU ROLBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Ciechanowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PPHU ROLBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Ciechanowie - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    PPHU ROLBUD sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Ciechanowie
    • Ciechanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: Uprawnienia do przewozu rzeczy. Oferta w ramach prac interwencyjnych.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ciechanowie