Czy to Twoja firma?

Kancelaria Radcowska Radca Prawny Marek Nowak praca

Zamość
Kancelaria Radcowska Radca Prawny Marek Nowak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Zamość
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Kancelaria Radcowska Radca Prawny Marek Nowak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Radcowska Radca Prawny Marek Nowak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. Deklaracji Celnych

    SGS Global Business Services Sp. z o.o.
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

Praca Kancelaria Radcowska Radca Prawny Marek Nowak - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Kancelaria Radcowska Radca Prawny Marek Nowak
    • Zamość
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: prawnicze, administracyjne, ekonomiczne
      • Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera ,umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE
      • Inne wymagania: Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku pracownik administracyjno-biurowy.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zamościu