Czy to Twoja firma?

CORDIFY GROUP sp. z o.o. praca

Swarzędz

Od ponad dekady, my w CORDIFY GROUP tworzymy historię sukcesu, która zaczęła się w 2010 roku. Nasza podróż rozpoczęła się od dostarczania przewodów i wiązek kablowych dla sektorów rolniczego i motoryzacyjnego w Polsce, a dzisiaj jesteśmy dumni mogąc świętować ponad dziesięć lat innowacji i doskonałości w produkcji elementów elektronicznych.


Jesteśmy przekonani, że jakość jest nie tylko celem, ale i fundamentem naszej działalności. To zaangażowanie w doskonałość zaowocowało silną pozycją na rynku jako producenta wysokiej jakości wiązek kablowych. Nasze produkty, tworzone zgodnie z wymaganiami standardu IPC/WHMA-A-620, znajdują zastosowanie w wielu branżach - od rolnictwa i budownictwa, przez transport i komunikację, aż po oświetlenie. Nie boimy się wyzwań, dlatego też oferujemy produkcję niestandardowych wiązek dla specjalistycznych sektorów, takich jak laboratoria i medycyna.

Innowacyjność to dla nas klucz do przyszłości. Wdrażamy system zarządzania jakością ISO 9001 i nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania, które pozwalają nam rozwijać nasze umiejętności i wiedzę. Nasze międzynarodowe przedstawicielstwa w Szwecji i Wielkiej Brytanii są świadectwem naszej globalnej obecności i zaufania, jakim obdarzają nas klienci w całej Europie.

Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów są potwierdzone certyfikatem ISO 9001 przyznanym przez DEKRA Certification, a nasza kadra jest przeszkolona zgodnie z najwyższymi standardami. To wszystko sprawia, że jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym Digi-Star International w Polsce, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na wykwalifikowanej kadrze pracowników, silnym zarządzie, indywidualnym podejściu do każdego zlecenia, elastyczności oraz efektywności produkcji. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie – od koncepcji i prototypowania po produkcję seryjną.

W CORDIFY GROUP wiemy, że każdy detal ma znaczenie, a nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej jakości są kluczem do budowania trwałych relacji z naszymi klientami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przyszłość, w której innowacja i jakość idą w parze.

CORDIFY GROUP sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CORDIFY GROUP sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CORDIFY GROUP sp. z o.o.

Mapa CORDIFY GROUP sp. z o.o.

Siedziba główna

CORDIFY GROUP sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Swarzędzu