Czy to Twoja firma?

SJ Construction sp. z o.o. praca

Mrągowo

Jesteśmy SJ Construction, sercem innowacji i doskonałości w projektowaniu oraz wykonawstwie linii technologicznych "pod klucz". Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Mrągowie, skąd zarządzamy naszym dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a nasze ambitne projekty nabierają kształtów w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Olsztynie.


Nasza specjalność to automatyzacja i optymalizacja procesów produkcyjnych. Tworzymy innowacyjne urządzenia dla przemysłu, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również wyznaczają nowe standardy w branży. Nasze elementy instalacji technologicznych, szafy sterownicze oraz wizualizacje SCADA są synonimem jakości i precyzji.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół to kręgosłup firmy. Składa się z wybitnych inżynierów technologów, projektantów oraz brygad montażowych, w tym wykwalifikowanych spawaczy, ślusarzy, automatyców i elektryków. Każdy z nas wnosi do firmy swoje doświadczenie, pasję i zaangażowanie, co przekłada się na sukces naszych projektów.

Nasza działalność nie zna granic – pracujemy na dokumentacji w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, co świadczy o naszym globalnym zasięgu i umiejętności dostosowania się do międzynarodowych wymogów. To właśnie ta wielojęzyczność i otwartość na świat pozwalają nam na budowanie trwałych relacji z klientami z różnych zakątków globu.

W SJ Construction ciągle dążymy do doskonałości. Nasze najnowocześniejsze systemy projektowe i doświadczenie kadry to nasze największe atuty, które pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Jesteśmy dumni z naszego własnego zakładu produkcyjnego, który jest fundamentem naszej konkurencyjności i innowacyjności.

Zapraszamy do współpracy z nami – razem możemy stworzyć technologiczną przyszłość, która będzie nie tylko efektywna, ale i zrównoważona. Wierzymy, że nasze rozwiązania "pod klucz" są kluczem do Twojego sukcesu.

SJ Construction Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SJ Construction Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SJ Construction Sp. z o.o.

Mapa SJ Construction Sp. z o.o.

Siedziba główna

Zakład produkcyjny

SJ Construction Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Mrągowie