Czy to Twoja firma?

MYORGANIQ sp. z o.o. praca

Swarzędz

Witaj w świecie Organic Fitness, gdzie każdy ruch ma znaczenie, a każdy klubowicz jest traktowany z wyjątkowym szacunkiem. Nasza historia zaczęła się w 2017 roku, kiedy to z pasji do zdrowia i aktywności fizycznej postanowiliśmy stworzyć miejsce, które będzie nie tylko siłownią, ale przestrzenią pełną inspiracji i motywacji do zmian na lepsze.


Od tamtej pory, nasza sieć klubów fitness dynamicznie się rozwija, a liczba naszych lokalizacji w zachodniej Polsce wzrosła do ośmiu. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią codziennego życia tak wielu osób, które dzięki nam odnajdują radość z ruchu i zdrowego stylu życia.

W Organic Fitness stawiamy na indywidualne podejście do każdego klubowicza. Nasze treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy zawsze służą radą i wsparciem. Rozumiemy, jak ważne są pierwsze kroki, dlatego oferujemy program "Dobry Start" – indywidualnie dopasowany plan treningowy, który pozwala bezpiecznie i skutecznie rozpocząć przygodę z fitness.

Jesteśmy rodzinnym klubem – organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku 4-9 lat, aby od najmłodszych lat zaszczepiać miłość do aktywności fizycznej. Dbamy również o komfort naszych klubowiczów, oferując bezpłatny parking oraz dostęp do Internetu w każdej lokalizacji.

Nasza filozofia to więcej niż tylko ćwiczenia – to styl życia. Promujemy zdrowe nawyki, oferując produkty do nawodnienia i regeneracji, które wspierają organizm po treningu. W Organic Fitness każdy może poczuć się jak w domu, ciesząc się organiczną atmosferą i regionalną rozpoznawalnością, która nas wyróżnia.

Jesteśmy także beneficjentem Subwencji Finansowej, co świadczy o naszej stabilności i zaufaniu, jakim obdarzył nas Polski Fundusz Rozwoju. To dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku, dbając nie tylko o zdrowie naszych klubowiczów, ale i o środowisko, w którym wszyscy funkcjonujemy.

W Organic Fitness wierzymy, że każdy zasługuje na szacunek, komfort i pewność siebie. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za zdrowie i dobre samopoczucie naszych klubowiczów, ale także za środowisko, które nas otacza. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy dzień jest nową okazją do bycia lepszą wersją siebie. Razem tworzymy Organic Fitness – więcej niż klub, to styl życia.

MYORGANIQ SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy MYORGANIQ SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MYORGANIQ SP. Z O.O.

Mapa MYORGANIQ SP. Z O.O.

Siedziba główna

MYORGANIQ SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Swarzędzu