Steelpress Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Steelpress sp. z o.o. praca

Jesteśmy Steelpress, polskim przedsiębiorstwem z tradycjami, które sięgają 1967 roku. Nasza historia zaczyna się od niewielkiego przydomowego zakładu rzemieślniczego, który z biegiem lat przekształcił się w jednego z liderów w produkcji części i akcesoriów do przyczep samochodowych. Nasza siedziba znajduje się w Luboniu, gdzie nasz zakład produkcyjny ma możliwość rozwoju na znacznie większym terenie.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty, takie jak głowice zaczepowe, zawiasy, zaczepy do burt, czy osie niehamowane, są wyznacznikiem jakości w branży. Każdy element naszego asortymentu jest projektowany i produkowany z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności, co potwierdzają certyfikaty europejskie oraz badania przeprowadzane przez niemiecki instytut motoryzacyjny DEKRA.

Nasza firma zatrudnia około 130 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem Steelpress. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom możemy oferować produkty najwyższej jakości, które są doceniane nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Eksportujemy nasze wyroby do 36 krajów, w tym do takich miejsc jak USA, Rosja, Ukraina, Izrael, Serbia czy Białoruś.

W Steelpress rozumiemy, że innowacyjność to klucz do sukcesu. Dlatego też inwestujemy w nowoczesne technologie i posiadamy własne laboratorium, które pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że jakość to nie tylko obietnica, ale przede wszystkim realizacja oczekiwań naszych klientów.

Od ponad pół wieku tworzymy historię sukcesu, która jest oparta na solidnych fundamentach rzetelności, innowacyjności i zaangażowania. Nasze produkty są wyrazem naszej pasji i determinacji, aby dostarczać rozwiązania, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników przyczep.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów Steelpress. Razem możemy tworzyć bezpieczną i niezawodną przyszłość na drogach całego świata.

Steelpress Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne it (informatyka) praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy Steelpress Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Steelpress Sp. z o.o.

Mapa Steelpress Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Steelpress Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Steelpress Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator CNC / Operator maszyn CNC

    • Luboń
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • obsługa tokarek CNC
      • przezbrajanie narzędzi i przyrządów obróbczych
      • praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
      • kontrola produkcji
      • współtworzenie korekt programów na centrach obróbczych CNC
      • współpraca z innymi działami firmy w tym w szczególności z działem konstrukcyjno-technologicznym w celu optymalizacji procesów produkcji

      Nasze wymagania

      • warunek konieczny- doświadczenie z zakresu obróbki skrawaniem oraz obsługi maszyn CNC (frezowanie/toczenie)
      • wykształcenie techniczne lub zawodowe (preferowany kierunek: Mechanika, Budowa Maszyn, Elektrotechnika lub ki8erunki pokrewne )
      • umiejętność czytania rysunku technicznego
      • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
      • j. angielski na poziomie komunikatywnym
      • gotowość do pracy 2- zmianowej od poniedziałku do piątku
      • dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

      To oferujemy

      • pracę w nowoczesnej z automatyzowanej organizacji o silnej pozycji na rynku
      • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy zasadniczej i atrakcyjnego systemu premiowania
      • comiesięczne dofinansowanie karty lunchowej ????
      • nagrody jubileuszowe
      • paczki świąteczne
      • imprezy integracyjne- sportowe
      • dofinansowaną drużynę sportową- SPP Team
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • nowoczesną jadalnię, napoje, kawę, herbatę
      • program referencyjny pracowników
      • dofinansowanie okularów
      • miejsce parkingowe

  • Specjalista ds. jakości

    • Luboń
    • Twój zakres obowiązków

      • kontrola wyrobów w trakcie produkcji i wyrobu gotowego, kontrola wejściowa wyrobu od dostawcy
      • wykonywanie testów laboratoryjnych
      • nadzór nad sprzętem pomiarowym i dokumentacja systemową
      • kontrola jakości wyrobów, wykonanych przez pracowników

      • wykształcenie wyższe/średnie techniczne, kierunkowe
      • znajomość norm związanych z jakością
      • znajomość rysunku technicznego
      • znajomość ISO mile widziana
      • znajomość języka angielskiego mile widziana
      • doświadczenie na podobnym stanowisku najchętniej w produkcji wyrobów metalowych
      • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku

      • pracę w nowoczesnej organizacji o silnej pozycji na rynku
      • umowę o pracę
      • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
      • ubezpieczenie grupowe

      STEELPRESS

      Steelpress Sp. z o.o. w Luboniu k. Poznania – lider wśród producentów i akcesoriów przyczep z ponad pięćdziesięcioletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym.

      Specjalista ds. jakości

  • Specjalista ds. handlu i sprzedaży

    • Luboń

      • bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych
      • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów firmy
      • poszukiwanie nowych rynków zbytu
      • opracowywanie skutecznej strategii sprzedażowej wraz z członkami zespołu
      • sporządzanie specyfikacji ofertowej
      • utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami
      • raportowanie wyników
      • nadzór nad procesami zamówień
      • wprowadzanie zamówień do systemu Comarch ERP XL, wystawianie oraz weryfikowanie faktur sprzedaży

      • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
      • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/CI
      • znajomość języka niemieckiego B2 lub j. hiszpańskiego B2 będzie dodatkowym atutem
      • zdolności interpersonalne
      • prawo jazdy kat. B
      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • podstawowe umiejętności z zakresu online marketingu

      STEELPRESS

      Specjalista ds. handlu i sprzedaży