Czy to Twoja firma?

WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO PZL-KALISZ S.A. praca

Kalisz

Od prawie siedmiu dekad jesteśmy dumni z naszej roli w przemyśle lotniczym. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Kalisz” S.A. to nie tylko nazwa, to historia innowacji i doskonałości, która zaczęła się w Kaliszu w 1941 roku. Od naszych skromnych początków, kiedy to byliśmy zakładami Zollern-Werke-Weser Flug, przeszliśmy długą drogę, aby stać się jednym z czołowych producentów silników lotniczych w Polsce.

Nasza przemiana w 1952 roku w specjalistyczne centrum produkcyjne silników lotniczych była punktem zwrotnym, który pozwolił nam skupić się na tym, co robimy najlepiej. Dzięki współpracy z Pratt & Whitney Canada w 1992 roku i późniejszej prywatyzacji w 1996, nasza firma zyskała nowe możliwości i perspektywy.

Dziś, z dumą produkujemy silniki lotnicze renomowanych modeli ASz-62IR i AI-14R oraz komponenty do silnika TWD-10B, które są uznaniem naszego rzemiosła i inżynieryjnego geniuszu. Nasze produkty są sercem wielu maszyn latających po całym świecie, a nasze koła zębate są nieodzownym elementem konstrukcji samolotów największych producentów, takich jak Airbus, Pratt & Whitney i Boeing.

Jesteśmy firmą, która nieustannie dąży do doskonałości. Wprowadzenie zmodernizowanego silnika ASz-62IR-16E z elektronicznym wtryskiem paliwa oraz opracowanie własnego silnika PZL-200 to dowody na naszą innowacyjność i zaangażowanie w rozwój technologiczny.

Posiadamy liczne certyfikaty, takie jak AS9100, ISO 9001, czy NADCAP w różnych dziedzinach, co potwierdza nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni, że nasze produkty spełniają najwyższe światowe standardy.

Nasza konkurencyjna przewaga to nie tylko długoletnie doświadczenie i współpraca z liderami branży. To także nasza pasja i zaangażowanie każdego z 720 pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w tworzenie produktów, które są synonimem niezawodności i innowacji.

W Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-Kalisz” S.A. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest tak jasna jak nasza przeszłość. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do naszej podróży w dążeniu do lotniczej doskonałości.

WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-KALISZ" S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia bhp / ochrona środowiska obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-KALISZ" S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-KALISZ" S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-KALISZ" S.A.

Siedziba główna

WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-KALISZ" S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-KALISZ" S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Ostrów Wielkopolski
  5. Warszawa
  6. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-KALISZ" S.A. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn (tokarz, szlifierz, frezer)

    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • Obsługa obrabiarek skrawających (sterowanych numerycznie i konwencjonalnych)

      • Realizacja zadań zgodnie z dokumentacją techniczną

      • Kontrola części przy użyciu narzędzi pomiarowych

      • Praca zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami

      Wymagania

      • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

      • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

      • Praktyczna znajomość przyrządów i metod pomiarowych

      • Znajomość podstaw obróbki skrawaniem

      • Nastawienie na wysoką jakość pracy

      • Gotowość do pracy zmianowej w systemie równoważnego czasu pracy

      Mile widziane:

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wdrożenie do pracy przez doświadczonego operatora

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

      • Długoterminowe perspektywy

      • Satysfakcjonującą pracę w przyjaznej atmosferze

      • Pakiet socjalny

Pracodawcy w Kaliszu