Czy to Twoja firma?

FUNDACJA BE MONTESSORI praca

Gdańsk
FUNDACJA BE MONTESSORI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy FUNDACJA BE MONTESSORI

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA BE MONTESSORI

  • Opiekun świetlicy

    FUNDACJA BE MONTESSORI
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Nauczyciel chemii

    • Gdańsk
    • część etatu
    Wygasa
  • Nauczyciel fizyki

    • Gdańsk
    Wygasa

FUNDACJA BE MONTESSORI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FUNDACJA BE MONTESSORI - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjny

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kadr i księgowości, obsługa pakietu Office.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku